ROWENTA SILENCE SOFT

SILENCE SOFT

PRO DOKONALOU A MIMOŘÁDNĚ TICHOU EPILACI

S epilátorem Silence Soft se epilace stává chvílí naprostého klidu a ticha. Díky technologii systému Silence s hermeticky uzavřeným dvojitým pláštěm přístroje je epilace až čtyřikrát tišší* a umožňuje mimořádně precizní odstraňování chloupků s naprostou diskrétností. *než Rowenta EP75XX-EP87XX.

Reference : EP5640D0

DOKONALÉ VÝSLEDKY V NAPROSTÉM TICHU

Epilátor Silence Soft mění odstraňování chloupků na chvíle klidu a ticha: s jeho systémem Silence je epilace čtyřikrát tišší* díky hermeticky uzavřenému dvojitému plášti, který účinně tlumí hluk.

Technologie Micro-Contact Comfort mezitím zajišťuje 100% kontakt s pokožkou a vysoce přesné pinzety spolu se speciálním osvětlením zvládnou odstranit i ty nejkratší a nejjemnější chloupky pro dokonalé výsledky.

K dalším funkcím patří peelingová hlava pro šetrnější epilaci, holicí hlava na citlivá místa, jakož i nástavce na podpaží a třísla, vše odnímatelné a omyvatelné pro lepší hygienu a snadné čištění.

  *než Rowenta EP75XX-EP87XX.

Technické parametry / porovnání

Advanced Micro-contact Technology    
Není k dispozici    
Vysoce přesná epilace <0.5 mm    
Není k dispozici    
Pinzeta 24  
Není k dispozici 24  
Nastavení rychlosti 2  
Není k dispozici 2  
Patenty 1  
Pro-precision systém pro vysokou přesnost a rovnoměrnou epilaci  
2  
Masážní kuličky / snížení citlivosti pokožky    
Není k dispozici    
Dermatologicky otestovaná pinzeta    
Není k dispozici    
Nástavce 4  
Není k dispozici 4  
Holicí hlava    
Není k dispozici    
Příslušenství pro oblast bikin    
Není k dispozici Není k dispozici
Příslušenství na oblast podpaží    
Není k dispozici Není k dispozici
Exfoliační váleček proti zarůstání chloupků    
Není k dispozici    
Vak    
Není k dispozici    
Další obsažené příslušenství Kartáč  
Není k dispozici Není k dispozici
Tichý    
Není k dispozici Není k dispozici
Světelný ukazatel    
Není k dispozici    
Zóny Nohy a tělo  
Nohy a tělo  
Nohy a tělo  
Odnímatelná hlava    
Není k dispozici    
Omyvatelná hlava    
Není k dispozici    
Napájecí zdroj Síť  
Síť  
Síť  
Voltáž 220-240  V
100-240  V
220-240  V
Příkon 4,8  W
36  W
11,1  W
Délka napájecího kabelu 2  m
1,8  m
2  m
Barva Bílá + Růžová  
Bíla + Modrá  
Bílá + oranžová  

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná. Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.
Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.
Ne. Přístroj se nesmí používat na obličeji, poškozené, spálené nebo podrážděné pokožce, v citlivých partiích (křečové žíly, mateřská znaménka atd.) nebo pokud trpíte kožním onemocněním (jako např. ekzém, záněty, akné atd.).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.