ROWENTA SKIN RESPECT EP8060+61

SKIN RESPECT EP8060+61

Vysoce účinný epilátor Rowenta, maximálně jemný k pokožce*

Epilátor ohleduplný k vaší pokožce bez jakéhokoli kompromisu s maximální účinností. Dámský epilátor Skin Respect kombinuje vysoce účinné odstraňování chloupků s inovativní technologií šetrnou k pokožce, aby zajistil dokonale hladkou kůži. Epilátor je použitelný i pod vodou a je vybaven exkluzivní jemnou a k pokožce citlivou epilační hlavou, díky níž je každá epilace pokaždé příjemnější.

Reference : EP8060F0

Výhodyproduktu

Účinná epilace ohleduplná k vaší pokožce

S dámským epilátorem Skin Respect dosáhnete dlouhotrvajících a precizních výsledků, a to způsobem šetrným k vaší pokožce.

Díky technologii vysoce přesných pinzet jsou i ty nejkratší chloupky (0,5 mm) odstraněny rychle a precizně, přičemž velká aktivní epilační plocha a senzor křivek těla zajišťuje účinnost i na těch nejzakřivenějších místech, bez ohledu na úhel přiložení přístroje.

Jemná hlava přístroje přitom umožňuje lepší skluz a menší tření a váleček pro uvolnění pokožky spolu s masážním systémem stimulují receptory v pokožce pro dosažení uklidňujícího a příjemného pocitu.

Výsledkem je menší podráždění a redukce červených teček na pokožce po epilaci.

Epilátor Skin Respect je pro větší pohodlí použitelný jak ve vaně či sprše, tak na sucho.

Nabídku završuje sada praktického omyvatelného příslušenství.

 .

*V porovnání s ostatními epilátory Rowenta  

Technické parametry / porovnání

Vysoce přesná epilace <0.5 mm    
Otočná hlavice    
Pinzeta 24  
Nastavení rychlosti 2  
Large active surface    
Hair guiding system    
Curve sensor    
Multi-angle efficiency    
Masážní kuličky / snížení citlivosti pokožky    
Dermatologicky otestovaná pinzeta    
Skin Respect Technology    
Soft Gliding surface    
Skin relaxation roller    
Dermo protect - optimal rotation speed    
Hygienic stainless steel tweezers    
Soft Mode    
Nástavce 7  
Holicí hlava    
Nastavitelný hřebenový nástavec na holicí hlavě    
Příslušenství pro oblast bikin    
Příslušenství na oblast podpaží    
Exfoliační váleček proti zarůstání chloupků    
Kartáč    
Vak    
Mokré a suché použití    
Zóny Nohy a tělo  
Odnímatelná hlava    
Omyvatelná hlava    
Bezšňůrové použití    
Ukazatel dobíjení (dle modelu)    
Autonomie (dle modelu) 40  min
Napájecí zdroj Dobíjecí  
Voltáž 220-240  V
Příkon 4.5  W
Délka napájecího kabelu 1.5  m
Čas dobíjení (dle modelu) 1  h
Typ baterie Lithium ion  
Barvy Old Pink  

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná. Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.
Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.
Ne. Přístroj se nesmí používat na obličeji, poškozené, spálené nebo podrážděné pokožce, v citlivých partiích (křečové žíly, mateřská znaménka atd.) nebo pokud trpíte kožním onemocněním (jako např. ekzém, záněty, akné atd.).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.