ROWENTA SKIN RESPECT EP8060+61

SKIN RESPECT EP8060+61

Vysoce účinný epilátor Rowenta, maximálně jemný k pokožce*

Epilátor ohleduplný k vaší pokožce bez jakéhokoli kompromisu s maximální účinností. Dámský epilátor Skin Respect kombinuje vysoce účinné odstraňování chloupků s inovativní technologií šetrnou k pokožce, aby zajistil dokonale hladkou kůži. Epilátor je použitelný i pod vodou a je vybaven exkluzivní jemnou a k pokožce citlivou epilační hlavou, díky níž je každá epilace pokaždé příjemnější.

Reference : EP8060F0

Výhodyproduktu

Účinná epilace ohleduplná k vaší pokožce

S dámským epilátorem Skin Respect dosáhnete dlouhotrvajících a precizních výsledků, a to způsobem šetrným k vaší pokožce.

Díky technologii vysoce přesných pinzet jsou i ty nejkratší chloupky (0,5 mm) odstraněny rychle a precizně, přičemž velká aktivní epilační plocha a senzor křivek těla zajišťuje účinnost i na těch nejzakřivenějších místech, bez ohledu na úhel přiložení přístroje.

Jemná hlava přístroje přitom umožňuje lepší skluz a menší tření a váleček pro uvolnění pokožky spolu s masážním systémem stimulují receptory v pokožce pro dosažení uklidňujícího a příjemného pocitu.

Výsledkem je menší podráždění a redukce červených teček na pokožce po epilaci.

Epilátor Skin Respect je pro větší pohodlí použitelný jak ve vaně či sprše, tak na sucho.

Nabídku završuje sada praktického omyvatelného příslušenství.

 .

*V porovnání s ostatními epilátory Rowenta  

Technické parametry / porovnání

Vysoce přesná epilace <0.5 mm    
Otočná hlavice    
Large active surface    
Hair guiding system    
Curve sensor    
Multi-angle efficiency    
Masážní kuličky / snížení citlivosti pokožky    
Dermatologicky otestovaná pinzeta    
Skin Respect Technology    
Soft Gliding surface    
Skin relaxation roller    
Dermo protect - optimal rotation speed    
Hygienic stainless steel tweezers    
Soft Mode    
Holicí hlava    
Nastavitelný hřebenový nástavec na holicí hlavě    
Příslušenství pro oblast bikin    
Příslušenství na oblast podpaží    
Exfoliační váleček proti zarůstání chloupků    
Kartáč    
Vak    
Mokré a suché použití    
Zóny Nohy a tělo  
Odnímatelná hlava    
Omyvatelná hlava    
Bezšňůrové použití    
Ukazatel dobíjení (dle modelu)    
Napájecí zdroj Dobíjecí  
Voltáž 220-240  V
Typ baterie Lithium ion  

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná. Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.
Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.
Ne. Přístroj se nesmí používat na obličeji, poškozené, spálené nebo podrážděné pokožce, v citlivých partiích (křečové žíly, mateřská znaménka atd.) nebo pokud trpíte kožním onemocněním (jako např. ekzém, záněty, akné atd.).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.