ROWENTA FOR ELITE LISS & CURL

LISS & CURL

 DOKONALE VYŽEHLENÉ VLASY NEBO VYKRESLENÉ LOKNY

Žehlička na vlasy 2 v 1 PRO DOKONALE ROVNÉ VLASY A OKOUZLUJÍCÍ VLNY Od bezchybného narovnání po svůdné vlny, žehlička na vlasy LISS & CURL 2 v 1 vám nabízí výběr z nekonečné škály úprav účesu. Žehlička má dlouhé desky pro dosažení rychlých výsledků, vysoce přesnou kontrolu teploty s LCD displejem a povrch Ultrashine Nano Ceramic, který vaše vlasy obohatí o zářivý lesk.

Reference : SF4412D4

DOKONALÉ NAROVNÁNÍ A OSLNIVÉ LOKNY

Žehlička na vlasy LISS&CURL 2 v 1 nabízí nekonečnou škálu dokonale upravených účesů, od elegantně narovnaných vlasů s dokonalým finálním tvarováním po přirozeně splývavé vlny a lokny.

Žehlicí desky o délce 11 cm zajišťují rychlé narovnání vlasů a jejich úzký tvar umožňuje snadné tvarování vlasů až ke konečkům.

Povrch Ultrashine Nano Ceramic zajišťuje hebké a snadno upravitelné vlasy bez krepatění obohacené o zářivý lesk.

Vysoce přesný displej teploty vám poskytne naprostou kontrolu nad průběhem stylingu díky LCD displeji a nastavitelné teplotě.

Výkon se snoubí s komfortem v podobě rychlého zahřátí a systému zamykání žehlicích desek pro bezpečné a snadné ukládání.

LISS&CURL 2 v 1: absolutní špička ve stylingu pro nekonečnou škálu okouzlujících účesů.

Technické parametry / porovnání

Povrch desek Ultra Shine Nano Ceramic  
Ultra Shine Nano Ceramic  
Funkce Zcela rovné a kadeře  
Zcela rovné a kadeře  
Plovoucí desky    
   
Displej LCD  
LED  
Ukazatel teploty    
   
Bezpečnost Systém zámku  
Systém zámku  
Voltáž 110-240  V
110-240  V
360° otočná šňůra    
   
Typ topného prvku Hliník  
Hliník  
Záruka 1 ROK  
1 ROK  

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.