ROWENTA FOR ELITE OPTILISS

OPTILISS

 DOKONALÉ NAROVNÁNÍ A ZÁŘIVÝ LESK VLASŮ

DOKONALÉ NAROVNÁNÍ A ZÁŘIVÝ LESK VLASŮ Žehlička na vlasy Optiliss nabízí dokonalý účes a lesk. Nastavení na vysokou teplotu zajišťuje ohromující výsledky a stálá kontrola teploty vám umožňuje snadné tvarování vlasů. Unikátní pečující povrch Keratin & Tourmaline zvyšuje lesk vlasů tím, že přirozeně emituje ionty, čímž uhlazuje vlasy, redukuje statickou elektřinu a krepatění.

Reference : SF3122D0

KONTROLOVANÉ NAROVNÁVÁNÍ VLASŮ A DOKONALÝ VÝSLEDNÝ LESK

Žehlička na vlasy Optiliss je vysoce výkonný stylingový nástroj, který nabízí dokonalé narovnání vlasů a vysokou kontrolu teploty elektronicky řízeným termostatem.

Unikátní povrch Keratin & Tourmaline přirozeným způsobem obohacuje vlasy o zářivý lesk, neboť protein keratin působí ve spojení s turmalínem a zvyšuje lesk vlasů díky efektu vyzařování iontů redukujících statickou elektřinu a krepatění.

Maximální teplota 230 °C dosahuje rychlého a účinného narovnání vlasů, zatímco funkce dokonale kontrolované konstantní teploty zajišťuje bezproblémový styling.

K dalším funkcím žehličky nabízející dokonalé narovnávání se zářivým leskem patří vedle možnosti snadného skladování i systém plovoucích žehlicích desek, který nastavuje žehlicí desky podle tloušťky pramenu vlasů, aby získal optimální tlak a účinnost při jediném pohybu.

Technické parametry / porovnání

Povrch desek Keratin & Tourmaline  
Ultra Shine Nano Ceramic  
Keratin & Tourmaline  
Ultra Shine Nano Ceramic  
Funkce Zcela rovné  
Zcela rovné a kadeře  
Zcela rovné a kadeře  
Zcela rovné a kadeře  
Systém natáčení    
   
   
Není k dispozici
Plovoucí desky    
   
   
   
Iontový generátor    
   
   
Není k dispozici
Ukazatel teploty    
   
   
   
Bezpečnost Systém zámku  
Systém zámku  
Systém zámku  
Systém zámku  
Voltáž 110-240  V
110-240  V
110-240  V
110-240  V
360° otočná šňůra    
   
   
   
Typ topného prvku Hliník  
Hliník  
Hliník  
Hliník  
Záruka 1 ROK  
1 ROK  
1 ROK  
1 ROK  

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.