ROWENTA STRAIGHTENER TROPICAL DREAM COLLECTION

STRAIGHTENER TROPICAL DREAM COLLECTION

 DOKONALÉ NAROVNÁNÍ A OSLNIVÉ LOKNY

OSLNIVÉ VÝSLEDKY ZA MINIMUM ČASU Žehlička na vlasy Rowenta 2 v 1 představuje dokonalou stylingovou pomůcku pro elegantní narovnání nebo svůdné vlny s luxusním vzhledem. Teplota 230 °C zajišťuje vynikající výsledky za minimum času, keramický povrch obohacuje vlasy o zářivý lesk a dvě nastavení teploty umožňují nastavení podle druhu vlasů..

Reference : SF1013F0

ELEGANTNĚ VYŽEHLENÉ VLASY A DOKONALE VYKRESLENÉ VLNY

Ať vlasy narovnává nebo natáčí, dosahuje žehlička na vlasy Rowenta 2 v 1 nejlepších výsledků v obou oblastech, aby vám pomohla dosáhnout dokonalého vzhledu.

Optimální teplota 230 °C umožňuje účinný výkon a rychlé zahřátí za 60 sekund vám umožní začít s úpravou vlasů téměř okamžitě.

Možnosti nastavení teploty vám umožňují kontrolu nad průběhem stylingu a systém plovoucích žehlicích desek vyvíjí ideální tlak pro účinnost v jediném tahu.

Keramický povrch zajistí finální úpravu a hebké, snadno upravitelné vlasy bez krepatění a se zářivým leskem.

Díky spojení řady funkcí pro snadnější a komfortnější úpravu vlasů představuje žehlička na vlasy Rowenta 2 v 1 působivou stylingovou pomůcku pro dokonalé narovnání vlasů i svůdné lokny.

Technické parametry / porovnání

Funkce Zcela rovné  
Zcela rovné a kadeře  
Plovoucí desky    
   
Ukazatel teploty    
   
Bezpečnost Systém zámku  
Systém zámku  
Voltáž 110-240  V
110-240  V
360° otočná šňůra    
   
Typ topného prvku Hliník  
Hliník  

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.