ROWENTA PREMIUM CARE

PREMIUM CARE

VIDITELNĚ PRUŽNĚJŠÍ VLNY A ZDRAVÉ CHRÁNĚNÉ VLASY.

Parní kulma Rowenta Premium Care: pružné vlny a zdravé vlasy Parní kulma Rowenta Premium Care snadno vytvoří pružné a živé lokny. Její technologie hydraboost zaručuje jemný a konstantní rozptyl páry po celé délce vlasu a zachovává až 98 % přirozené hydratace vlasu*. Vlasy jsou zdravější a vlny jsou oslnivější než kdy předtím a navíc dlouho vydrží. * při 170°C / 10 sekund napařování

Reference : CF3810F0

Užijte si pružné a zdravé vlny, které vydrží, s napařovací kulmou Rowenta Premium Care

Napařovací kulma Rowenta Premium Care zajišťuje pružné vlny a zdravé vlasy . Díky technologii Hydraboost a časovači natáčení vln dosáhnete dokonalých výsledků bez rizika přehřátí vlasů a zachování přirozené hydratace vlasů*. Tato napařovací kulma Premium Care nabízí tři doby natáčení vlasů (5 s/ 8 s/ 10 s) podle typu vašich vlasů a požadovaných výsledků: kratší doba na volné vlny, delší na pevné lokny. Kulma je opatřena LCD displejem a nabízí 8 individuálních nastavení teploty pro natáčení vlasů dle potřeb uživatelky. Nabízí i unikátní patentovaný povrch Cashmere Keratin s obsahem arganového oleje pro nádherný lesk vlasů. Vše završuje průměr těla kulmy 25 mm pro přirozené vypadající lokny a vlny, automatické bezpečnostní vypínání po hodině nečinnosti a rychlé zahřátí za pouhých 45 sekund.

* při 170°C / 10 sekund napařování.

Technické parametry / porovnání

Nastavení teploty 8  
Povrch Cashmere Keratin  
Funkce Kadeře  
Průměr kartáče 25  mm
Tvar Oblý  
Nastavitelný čas kadeření 5s / 8s / 10s  
Nastavitelná teplota 130°C to 200  °C
Nastavení teploty "Respekt"    
Funkce páry    
Skvělý tip    
Displej LCD  
Ukazatel teploty    
Čas nahřívání 45  s
Automatické vypnutí YES  
Integrovaný časovač Automatické  
Zvukový signál Připraveno k natáčení    
Voltáž 110-240  V
360° otočná šňůra    
Délka napájecího kabelu 1,8  m
Barvy White & Cinnamon pink & Aluminium  

Časté otázky

Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, vyčkejte 10 min, než dosáhne spotřebič požadované teploty.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.