ROWENTA HAIR DRYER PRO AC - ICE PURE COLLECTION

HAIR DRYER PRO AC - ICE PURE COLLECTION

RYCHLÁ A PROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA ÚČESU

FÉNOVÁNÍ V PROFESIONÁLNÍ KVALITĚ Fén Pro AC nabízí vysoce účinné vysoušení vlasů pro výsledky v profesionální kvalitě a vysoce výkonný AC motor pro dlouhotrvající výkonnost. Příkon 2100 W zajišťuje účinné vysoušení vlasů, dvě rychlosti a tři nastavení teploty umožňují naprostou kontrolu a proud chladného vzduchu účes zafixuje, aby vydržel perfektní po dlouhou dobu.

Reference : CV8210F0

EFEKTIVNÍ VÝKON A FÉNOVÁNÍ V PROFESIONÁLNÍ KVALITĚ

Díky dlouhotrvajícímu výkonu a výsledkům v profesionální kvalitě nabízí komplexní řešení pro fénování, díky němuž dosáhnete úpravy účesu jako profesionální kadeřník.

Příkon 2100 W zajišťuje vysoce účinné vysoušení vlasů a rychlé výsledky a profesionální AC motor nabízí výkon dokonalý do posledního detailu.

Dvě rychlosti a tři nastavení teploty vám umožní upravovat proud vzduchu a teplotu během fénování a poskytnou šest různých možností, které vám dávají naprostou kontrolu nad úpravou účesu.

Proud chladného vzduchu účes po fénování zafixuje, aby vydržel perfektní po dlouhou dobu.

Výkon se snoubí s komfortem, Pro AC: vysoce výkonný fén pro každodenní použití.

Technické parametry / porovnání

Příkon 2100  W
2200  W
Není k dispozici
Nastavení rychlosti 2  
2  
Není k dispozici
Nastavení teploty 3  
3  
Není k dispozici
Vystřelení studeného vzduchu    
   
Není k dispozici
Koncentrátor 1  
1  
Není k dispozici
Rozměr trysky 14*81  mm
9  mm
Není k dispozici
Rukojeť ke snadnému uchopení    
Není k dispozici Není k dispozici
Odnímatelná mřížka    
   
Není k dispozici
Typ motoru AC  
AC  
Není k dispozici
Voltáž 230  V
220-240  V
Není k dispozici
360° otočná šňůra    
   
Není k dispozici
Délka napájecího kabelu 1,8  m
1,8  m
Není k dispozici
Barvy Bílý  
Azurová & Bílá  
Není k dispozici

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.