ROWENTA HANDY DRY

HANDY DRY

ULTRA KOMPAKTNÍ A VÝKONNÝ

KOMPAKTNÍ A SNADNO POUŽITELNÝ Fén Rowenta Handy Dry nabízí účinné vysoušení vlasů i pohodlí mimořádně kompaktního provedení. Díky jednoduchému ovládání a snadno použitelným funkcím je Handy Dry nepostradatelným stylingovým nástrojem pro každodenní použití a vynikající výsledky.

Reference : CV1330F0

ÚČINNÉ VYSOUŠENÍ VLASŮ, JEDNODUŠE A SNADNO

S fénem Nomad nezná rychlé a účinné vysoušení vlasů hranic.

Fén Nomad se pyšní příkonem 1600 W a dvěma nastavitelnými volbami rychlosti a teploty vzduchu a díky tomu, že je mimořádně kompaktní a skládací, představuje dokonalého pomocníka pro úpravu vašich vlasů na cestách.

Kompaktní přístroj je vybaven funkcí duálního napětí pro bezproblémové použití v zahraničí, aniž by jakkoli slevil ze své účinnosti, preciznosti nebo výkonu.

Technické parametry / porovnání

Příkon 1600  W
1600  W
1600  W
1400  W
Speed / Temperature settings 2  
2  
2  
2  
Povrch mřížky Jiné  
Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici
Příslušenství 1: KONCENTRÁTOR  
Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici
Typ motoru DC  
DC  
DC  
DC  
Kompaktní    
   
   
   
Závěsné poutko    
   
   
   
Sklopitelné    
   
   
Není k dispozici
Voltáž 220-240  V
110-127 / 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Bi-volt    
   
Není k dispozici Není k dispozici
Délka napájecího kabelu 1,8  m
1,8  m
1,8  m
1,8  m
Barvy Bíla & Fialová  
Černá & Růžová  
Černá  
Černý  

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.