ROWENTA Hair Dryer - Promo Collection

Hair Dryer - Promo Collection

ULTRA RYCHLÉ FÉNOVÁNÍ PRO HLADKÉ A LESKLÉ VLASY

ULTRA RYCHLÉ FÉNOVÁNÍ PRO HLADKÉ A LESKLÉ VLASY Pro ultra rychlý výkon a vysokou účinnost nabízí fén Rowenta DC vynikající výsledky vysoušení vlasů a ionizační efekt, který vlasy obohatí o zářivý lesk. Příkon 2100 W zajišťuje účinné vysoušení vlasů a dvě rychlosti a tři nastavení teploty umožňují lepší kontrolu během fénování.

Reference : CV5511F0

ULTRA RYCHLÉ VÝSLEDKY S VYNIKAJÍCÍM LESKEM

Fén Rowenta DC je ultra rychlý stylingový nástroj, který vaše vlasy obohatí o zářivý lesk.

Ionizační efekt koncentruje molekuly vody na vlasu během vysoušení a přináší nádherný lesk a hebké, snadno upravitelné vlasy, neboť redukuje statickou elektřinu a krepatění.

Příkon 2100 W nabízí ideální míru vysoce účinného výkonu při fénování a pomáhá vám dosáhnout dokonalého vzhledu za minimum času.

Dvě rychlosti a tři nastavení teploty vám umožní upravovat proudu vzduchu a teplotu během fénování a poskytnou šest různých možností, které vám dávají naprostou kontrolu nad úpravou účesu.

Praktické funkce včetně dlouhé přívodní šňůry pro snadný pohyb a koncentrátoru pro vysoce přesné vysoušení vlasů do posledního detailu zvyšují komfort použití a nabízejí dokonalé řešení pro fénování s ultra rychlými výsledky a vynikajícím leskem.

Technické parametry / porovnání

Příkon 2100  W
2100  W
2200  W
Není k dispozici
Nastavení rychlosti 2  
2  
Není k dispozici Není k dispozici
Nastavení teploty 3  
3  
Není k dispozici Není k dispozici
Vystřelení studeného vzduchu    
   
   
Není k dispozici
Koncentrátor 1  
1  
1  
Není k dispozici
Odnímatelná mřížka    
   
   
Není k dispozici
Typ motoru DC  
DC  
DC  
Není k dispozici
Závěsné poutko    
   
   
Není k dispozici
Voltáž 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Není k dispozici
Délka napájecího kabelu 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Není k dispozici
Barvy Azurová & Bílá  
Černá a Růžová  
Černý  
Není k dispozici

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.