ROWENTA SIGNATURE PRO AC - Promo Collection

SIGNATURE PRO AC - Promo Collection

RYCHLÁ A PROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA ÚČESU

RYCHLÁ A PROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA ÚČESU Fén Signature Pro AC zajišťuje rychle a efektivně výsledky v profesionální kvalitě a turmalínový povrch produkcí iontů redukuje statickou elektřinu, aby byly vlasy lesklé a snadno upravitelné. Tento vysoce výkonný vysoušeč kombinuje AC motor s dlouhou životností a vysokou rychlost proudu vzduchu až 100 km/hod pro dosažení dokonalého vyfénování a zářivého lesku bez zatížení a dehydratace vlasů.

Reference : CV7811F0

PROFESIONÁLNÍ SÍLA A VÝKON S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Fén Signature Pro AC přináší vynikající úroveň výkonu pro výsledky v profesionální kvalitě a zářivý lesk vlasů.

Profesionální AC motor je zárukou dlouhé životnosti a trvanlivosti a vysoká rychlost proudu vzduchu až 100 km/hod zajišťuje vysoce efektivní výsledky bez dehydratace vlasů.

Turmalínový povrch produkcí iontů dosahuje úžasného lesku a snadno upravitelných vlasů, neboť redukuje statickou elektřinu a krepatění.

Díky koncentrátoru o tloušťce 9 mm, který umožňuje větší přesnost a dokonalou finální úpravu do posledního detailu, nabízí fén Signature Pro AC širokou škálu úprav účesu.

Dokonale navržená ergonomie zajišťuje vynikající komfort při použití a konečný proud opravdu chladného vzduchu zajistí zafixování účesu pro dlouhotrvající výsledky.

Fén Signature Pro AC: pro kvalitní fénování, zářivý lesk a kvalitní výsledky do posledního detailu.

Technické parametry / porovnání

Příkon 2200  W
2100  W
Není k dispozici
Rychlost vzduchu (km/h) 100  
Není k dispozici Není k dispozici
Nastavení rychlosti 2  
2  
Není k dispozici
Nastavení teploty 3  
3  
Není k dispozici
Vystřelení studeného vzduchu    
   
Není k dispozici
Koncentrátor 1  
1  
Není k dispozici
Rozměr trysky 9  mm
14*81  mm
Není k dispozici
Iontový generátor Není relevantní  
Není k dispozici Není k dispozici
Odnímatelná mřížka    
   
Není k dispozici
Typ motoru AC  
AC  
Není k dispozici
Závěsné poutko    
Není k dispozici Není k dispozici
Voltáž 220-240  V
230  V
Není k dispozici
360° otočná šňůra    
   
Není k dispozici
Délka napájecího kabelu 1,8  m
1,8  m
Není k dispozici
Barvy Azurová & Bílá  
Bílý  
Není k dispozici

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.