ROWENTA DRIVER

DRIVER

ODOLNÝ, PŘESNÝ A ÚČINNÝ

VÝKON, SNADNÉ POUŽITÍ A ODOLNOST

VÝKON, SNADNÉ POUŽITÍ A ODOLNOST

S Rowenta zastřihovačem vlasů Driver zažijte pocit dokonalé vizáže jako od profesionála přímo v pohodlí domova. Skvěle padne do ruky, úprava vlasů je přesná a rovnoměrná a díky AC motoru s maximální účinností zvládne i velice husté vlasy během chvilky.
AC motor také vyniká dlouhou životností v porovnání s běžnými motory. Unikátní čepel s ultra ostrými hranami zastřihne všechny typy vlasů jedním tahem a jedinečný tvar hřebene zabraňuje shlukování vlasů pro dokonalý výsledek střihu. Profesionální kvalitu zastřižení a dlouhotrvající ostrost břitů bez potřeby ostření zaručuje vysoce kvalitní čepel z nerezové oceli. Síťové napájení zaručí 100% výkon a použití bez stresu z vybité baterie.

 

PŘESNOST A KVALITA STŘIHU
Rowenta Driver nabízí široké možnosti nastavení délky střihu. Pro velmi krátké účesy není potřeba používat nástavec a přece lze délka nastavit přesně podle vašeho přání, jednoduše si zvolíte nastavení praktickou páčkou přímo na přístroji. Toto mikronastavení nabízí 4 délky střihu – 0,5 – 1 – 1,5 - 2 mm. Pokud zvolíte delší střih, jsou vám k dispozici 4 hřebenové nástavce pro délky 3 – 6 – 9 – 12 mm. Pokud by snad byly pro vás možnosti nastavení limitující, kombinací mikronastavení a nástavce naleznete délku střihu, která bude odpovídat přesně vašim individuálním potřebám!

Reference : TN1600F0

VÝKON, SNADNÉ POUŽITÍ A ODOLNOST

S Rowenta zastřihovačem vlasů Driver zažijte pocit dokonalé vizáže jako od profesionála přímo v pohodlí domova.

Skvěle padne do ruky, úprava vlasů je přesná a rovnoměrná a díky AC motoru s maximální účinností zvládne i velice husté vlasy během chvilky.

AC motor také vyniká dlouhou životností v porovnání s běžnými motory.

Unikátní čepel s ultra ostrými hranami zastřihne všechny typy vlasů jedním tahem a jedinečný tvar hřebene zabraňuje shlukování vlasů pro dokonalý výsledek střihu.

Profesionální kvalitu zastřižení a dlouhotrvající ostrost břitů bez potřeby ostření zaručuje vysoce kvalitní čepel z nerezové oceli.

Síťové napájení zaručí 100% výkon a použití bez stresu z vybité baterie.

PŘESNOST A KVALITA STŘIHU Rowenta Driver nabízí široké možnosti nastavení délky střihu.

Pro velmi krátké účesy není potřeba používat nástavec a přece lze délka nastavit přesně podle vašeho přání, jednoduše si zvolíte nastavení praktickou páčkou přímo na přístroji.

Toto mikronastavení nabízí 4 délky střihu – 0,5 – 1 – 1,5 - 2 mm.

Pokud zvolíte delší střih, jsou vám k dispozici 4 hřebenové nástavce pro délky 3 – 6 – 9 – 12 mm.

Pokud by snad byly pro vás možnosti nastavení limitující, kombinací mikronastavení a nástavce naleznete délku střihu, která bude odpovídat přesně vašim individuálním potřebám!.

Technické parametry / porovnání

Mikro nastavení Spouštěč čepele  
Spouštěč čepele  
Není k dispozici Není k dispozici
Ukazatel délky krájení Comb  
Comb  
Comb  
Comb  
Zóny Hair  
Hair + beard  
Hair  
Hair  
Nástavec na zastříhování vlasů    
Není k dispozici    
   
Typ hřebenu na vlasy Fix  
Fix  
Adjustable  
Adjustable  
Výkon Corded use  
Corded use  
Cordless + corded use  
Cordless + corded use  
Výměnná holicí hlava    
Není k dispozici    
   
Čištění Easy cleaning head  
Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici
Nabíjecí základna    
Není k dispozici    
   
Typ motoru AC MOTOR  
AC MOTOR  
DC motor  
DC motor  
Voltáž 220-240  V
220-240  V
100-240  V
100-240  V

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Po každém použití čepel očistěte dodávaným čisticím kartáčkem. V případě potřeby můžete použít také lehce navlhčený hadřík. Pro důkladnější čištění čepele umožňují některé typy její sejmutí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.