ROWENTA AIRFORCE PRECISION

AIRFORCE PRECISION

DOKONALÉ TŘÍDENNÍ STRNIŠTĚ BEZ NEPOŘÁDKU

Prvotřídní výkon zastřihovače vousů Airforce Precision nabízí vždy precizní a dokonalé výsledky. Rozlučte se s čištěním přístroje díky unikátní odsávací technologii Rowenta, která zaručuje zachycení až 90 % vousů. Ultra ostrá titanem potažená čepel a vysokorychlostní motor zajistí snadný zástřih jediným tahem.

Reference : TN4800F0

Výhodyproduktu

PRECIZNÍ A DOKONALÉ ZASTŘIŽENÍ BEZ NEPOŘÁDKU

Zastřihovač vousů Airforce Precision nabízí naprosto dokonalé zastřižení a unikátní odsávací technologii Rowenta pro neustále dokonale upravené vousy bez nutnosti čištění přístroje.

Ultra ostrá titanem potažená čepel a vysokorychlostní motor o 7500 otáčkách za minutu zajistí snadný zástřih jediným tahem.

Další úsporu času zajistí moderní odsávací technologie na základě výkonné turbíny, která zachytí až 90 % ostříhaných vousů – dokonalé použití kdykoli a kdekoli.

S dvaceti různými délkami zástřihu a nastavením s ultra přesností na 0,5 mm budou vousy zastřiženy přesně podle vašeho přání.

Baterie s dlouhou životností zajistí, že váš Airforce Precision bude vždy připraven k použití.

Technické parametry / porovnání

Technologie čepele Technologie V-Sharp  
Není k dispozici Není k dispozici
Mikro nastavení Kolečko pro mikro nastavení  
Není k dispozici Není k dispozici
Ukazatel délky krájení Adjusting wheel  
Comb  
Comb  
Zóny Beard  
Hair + body  
Hair + beard + body  
Typ hřebenu na vousy Adjustable  
Není k dispozici Adjustable  
Funkce třídenní strniště    
   
   
Vakuová technologie 100% Rowenta    
   
   
Systém Wet & dry pro použití pod vodou    
   
   
Výkon Cordless + corded use  
Cordless use  
Cordless use  
Výměnná holicí hlava    
   
   
Ukazatel nabití LCD  
LED  
LED  
Typ motoru DC motor  
DC motor  
DC motor  
Voltáž 100-240  V
100-240  V
100-240  V
Typ baterie Lithium ion  
NiMh  
NiMh  

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Po každém použití čepel očistěte dodávaným čisticím kartáčkem. V případě potřeby můžete použít také lehce navlhčený hadřík. Pro důkladnější čištění čepele umožňují některé typy její sejmutí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.