ROWENTA FLOWER LOVE Kit all areas

FLOWER LOVE Kit all areas

HEBKÁ A HLADKÁ POKOŽKA DÍKY KOMPLETNÍ EPILAČNÍ SADĚ

ÚČINNÁ EPILACE VŠECH ČÁSTÍ TĚLA
Flower Love je řešením pro hedvábně hladkou pokožku na obličeji i na těle. 24 speciálně navržených pinzet zajistí účinnou epilaci a odstraní i ty nejkratší chloupky od kořínků. Dokonalým pomocníkem je nástavec pro zvlášť precizní ošetření, který zajistí jemnou a ultra rychlou depilaci obličeje a je ideální pro oblast mezi obočím a nad horním rtem. Jeho zastřihovač pro oblast třísel vám umožní úpravu těchto míst dle přání.

Reference : EP2851F0

ULTRA HLADKÁ EPILACE CELÉHO TĚLA I OBLIČEJE

Epilátor Flower Love kombinuje rychlé odstraňování chloupků s mimořádnou precizností ve stylovém květinovém provedení.

Díky speciálně navrženým pinzetám jsou i ty nejkratší chloupky odstraněny již od kořínků.

Současně nástavce pro precizní epilaci efektivně ošetří chloupky mezi obočím a nad horním rtem pro hedvábnou hladkost pokožky a zastřihovač pro oblast třísel vám umožní úpravu těchto míst dle přání.

Dvě nastavení rychlosti přístroje se dokonale přizpůsobí křivkám těla i obličeje a masážní kuličky sníží citlivost pokožky.

Všechny funkce dovršuje odnímatelná a omyvatelná hlava pro lepší hygienu a snadné čištění.

Technické parametry / porovnání

Vysoce přesná epilace <0.5 mm    
Pinzeta 24  
Nastavení rychlosti 2  
Head technology Classical  
Dermatologicky otestovaná pinzeta    
Nástavce 4  
Příslušenství pro přesný výsledek    
Kartáč    
Vak    
Další obsažené příslušenství bikini timmer + hrebene  
Zóny Nohy, tělo a obličej   
Odnímatelná hlava    
Omyvatelná hlava    
Napájecí zdroj Síť  
Voltáž 220-240  V
Příkon 4,8  W
Délka napájecího kabelu 2  m
Barva Bílá a Modrá  

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná. Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.
Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.
Ne. Přístroj se nesmí používat na obličeji, poškozené, spálené nebo podrážděné pokožce, v citlivých partiích (křečové žíly, mateřská znaménka atd.) nebo pokud trpíte kožním onemocněním (jako např. ekzém, záněty, akné atd.).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.