ROWENTA Hot Air Brush - Promo Collection

Hot Air Brush - Promo Collection

DOKONALÉ VYSOUŠENÍ A NEJRŮZNĚJŠÍ ÚČESY

DOKONALÉ VYSOUŠENÍ A NEJRŮZNĚJŠÍ ÚČESY

Díky rychlému vysoušení a široké škále funkcí nabízí horkovzdušný kartáč Rowenta úžasné výsledky a nekonečný výběr různých stylů účesu. Příkon 1200 W zajišťuje rychlé a účinné sušení vlasů a propracované nástavce dosahují dokonalého vzhledu u kteréhokoli typu vlasů.

Reference : CF8215F0

HORKOVZDUŠNÝ KARTÁČ ROWENTA: DOKONALÉ VYSOUŠENÍ A NEKONEČNÁ ŠKÁLA ÚČESŮ

Horkovzdušný kartáč Rowenta je všestranný nástroj k úpravě účesu, díky němuž máte na dosah nepřeberné množství úžasných účesů.

Příkon 1200 W zajišťuje rychlé a účinné sušení vlasů, tři nástavce a volitelné nastavení dosahují dokonalého vzhledu u kteréhokoli typu vlasů.

Kartáč o průměru 38 mm precizně podtočí konečky pro výsledný look jako od kadeřníka a dodá objem po celé délce vlasů.

Je ideální pro dlouhé a poradí si i s nepoddajnými vlasy.

Kartáč s hustými štětinami o průměru 20 mm umožňuje snadné tvarování a dokonalou finální úpravu jemnějších vlasů nebo vlasů středně dlouhých a je dokonalým pomocníkem pro perfektní styling vaší ofiny.

Koncentrátor využijete při předsušení vlasů a objem od kořínků a funkce studeného vzduchu nakonec zafixuje výsledný účes v požadovaném tvaru, aby vydržel celý den.

Technické parametry / porovnání

Příkon 1200  W
Nastavení rychlosti 2  
Nastavení teploty 2  
Vystřelení studeného vzduchu    
Funkce Ohřívání a foukání  
Typy štětin Syntetika  
Více průměrů    
Tvar Oblý  
Příslušenství 1: 38mm brush  
Příslušenství 2: 20mm brush  
Příslušenství 3: Concentrator  
Ukazatel teploty    
Závěsné poutko    
Vak    
Voltáž 220-240  V
360° otočná šňůra    
Délka napájecího kabelu 1.8  m
Barva Black & Metal purple  

Časté otázky

Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, vyčkejte 10 min, než dosáhne spotřebič požadované teploty.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.