ROWENTA COMPACTEO ERGO CYCLONIC

COMPACTEO ERGO CYCLONIC

Compacteo™ Ergo Cyclonic je ideální úklidovou pomůckou pro malometrážní obytné prostory. Tento kompaktní a snadno použitelný vysavač nabízí vysokou výkonnost díky dvoustupňovému systému cyklonové filtrace a vysoce účinné sací hubici pro optimální výsledky na nejrůznějších druzích povrchu.

Reference : RO5351EA

MAXIMÁLNÍ KOMFORT A OPTIMÁLNÍ VÝSLEDKY ÚKLIDU

Compacteo™ Ergo Cyclonic v sobě spojuje zvýšenou míru komfortu a vynikající výkonnost a představuje dokonalý vysavač pro malometrážní obytné prostory.

Technologie cyklonového systému přináší vysokou účinnost díky dvěma stupňům filtrace.

Výkonná vysoce účinná sací hubice odstraní hluboko zašlapané nečistoty a zvládne i velké skvrny.

Výkon se snoubí s vynikajícím komfortem a snadností použití: ergonomické držadlo pro snadné přenášení, kompaktní formát pro praktičtější ukládání, několik možností ovládání výkonu a nádoba na prach, kterou lze snadno vyjmout a vysypat a je plně omyvatelná pro lepší hygienu.

Compacteo™ Ergo Cyclonic navíc nabízí vyšší ekologickou účinnost s úsporami až 40 % energie oproti modelům o příkonu 2000 W*.

*V porovnání s předcházející řadou vysavačů Rowenta o příkonu 2000 W.

Prohlédněte si exkluzivní nabídky obchodu s příslušenstvím

Dokumentace

Časté otázky

Kontrolujte, zda nejsou příslušenství, trubice a flexibilní hadice zcela ani částečně ucpané a zda nejsou ucpané filtry.
Došlo k aktivaci ochrany proti přehřátí vysavače. Je třeba vyčistit motorový filtr, vyměnit filtr (k dispozici v závislosti na modelu) a vyměnit prachový sáček nebo vyprázdnit nádobu na prach. Poté počkejte 30 minut, než přístroj znovu zapnete.
Pokud zpomalí navíjení elektrické šňůry, celou ji vytáhněte a stiskněte tlačítko navíjení.
Příčin problému může být několik:
• Sací hubice nebo trubka je ucpaná: Zkontrolujte trubku, hubici a hadici,
• Nádoba na prach nebo prachový sáček jsou plné, vyměňte je nebo vyčistěte (v závislosti na modelu),
• Filtrační systém je zanesený, vyčistěte ho nebo vyměňte,
• Regulátor sání je v otevřené pozici, zavřete ho.
Pokud problém přetrvává, obraťte se na autorizovaného servisního partnera.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Kartáč s elektrickým sáním je rotační kartáč s pohonem, který je zárukou vysoké účinnosti při čištění. Zařízení je vybaveno stejně velkými kartáči, které z koberce odstraní nitě, vlasy nebo psí srst.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.