ROWENTA AIR FORCE EXTREME POWER PRO

AIR FORCE EXTREME POWER PRO
výkonný úklidový pomocník vždy po ruce

Air Force Extreme Power Pro je výkonný bezdrátový vysavač, který nabízí optimální úklid a vynikající komfort použití. Jedná se o ultra moderní úklidovou pomůcku, která obsahuje Li-Ion Pro baterii pro delší dobu provozu a rychlé dobíjení, sací hubici DELTA Vision s LED osvětlením a aktivním motorizovaným turbokartáčem a vysoce výkonnou cyklonovou technologii.

Reference : RH8895WO

VYSOKÝ VÝKON S MIMOŘÁDNÝM KOMFORTEM

Air Force Extreme Power Pro nabízí vysoký komfort a vynikající výsledky. Sací hubici DELTA s aktivním motorizovaným turbokartáčem (až 6 200 ot./min.) doplňuje vysoký výkon cyklonové technologie Air Force pro mimořádně důkladné vysávání do hloubky. Unikátní patentovaná trojúhelníková sací hubice je speciálně navržena tak, aby dosáhla do všech koutů a skulin a zajistila maximální pokrytí i v prostorech náročných na úklid. LED osvětlení Delta Vision zajišťuje vysokou viditelnost i na nízkých a obtížně dostupných místech. Špičkové funkce zajišťují optimální úklid: Li-Ion Pro baterie s dlouhou životností, rychlým šestihodinovým dobíjením a třemi světelnými indikátory, snadno vyprazdňovatelný zásobník na prach, mimořádně lehké provedení pro snadnější přenášení a ergonomický design s vertikální parkovací polohou.

Technické parametry / porovnání

Kategorie tyčových vysavačů Tyčový vysavač  
Technologie Cyklónová technologie  
Motorizace Univerzální motor  
Počet rychlostí 3  
Typ baterie Lithium ion  
Napětí 32.4V  
Provozní doba (min. poloha) Up to 75 min  
Čas dobíjení 6h max  
Způsob nabíjení Jack konektor  
Ukazatel provozní doby 3  
Tvar sací hubice Delta  
Systém čištění sací hubice    
Objem zásobníku na prach 0.5  L
Filtrace Foam filter  
Parkovací poloha    
Úroveň hluku 80  dB(A)
Rukojeť ve tvaru oka    
Formát Standard  
Rozměry (d x š x v) 250 X 284 X 1200  mm
Hmotnost 3.6  kg
Barva Carbon  

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.