ROWENTA AIR FORCE RH9051WO černý/modrý

AIR FORCE RH9051WO černý/modrý
vysoká účinnost na všech typech podlah

Každodenní vysávání je nejlepší způsob, jak dosáhnout dokonale uklizené domácnosti. Aby tuto činnost co nejvíce usnadnila, uvádí značka Rowenta bezdrátový tyčový a současně i ruční vysavač Air Force™ 360. Tento model „tři v jednom“ se doma rychle stane vaším každodenním pomocníkem. Je lehký a mimořádně výkonný a lze jej i několikrát denně používat pro odstraňování prachu i z těch nejméně dostupných míst!

Reference : RH9051WO

Výhodyproduktu

Bezdrátový vysavač Rowenta Air Force™ 360 tři v jednom. výkonnost, všestrannost a pohodlí, tři v jednom.

Vítá vás generace tyčových vysavačů 2.0. Tento bezdrátový vysavač 3v1 nabízí všestranné funkce odstraňování prachu pro celou vaši domácnost. Jediným cvaknutím se tento vysoce výkonný tyčový vysavač změní v mimořádně účinný ruční přístroj, který zajistí přístup do každého koutu i skuliny, nebo v nástroj pro úklid ve výškách. Motorizovaná sací hubice (až 6 500 ot./min. ) zvládá s optimálními výsledky veškeré typy podlah a pokročilá cyklonová technologie Air Force zajišťuje vysoce účinnou filtraci a dlouhotrvající výkon. Malý elektrokartáč, specificky navržený pro majitele domácích mazlíčků, umožňuje odstraňování zvířecí srsti. To vše s komfortem bezdrátového vysavače napájeného baterií Li-Ion 21,9 V, která umožňuje až 20 minut nepřetržitého úklidu.*

* V poloze „standard“

Prohlédněte si exkluzivní nabídky obchodu s příslušenstvím

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.