ROWENTA AIR FORCE RH9079WO šedý

AIR FORCE RH9079WO šedý
vysoká účinnost na všech typech podlah

Každodenní vysávání je nejlepší způsob, jak dosáhnout dokonale uklizené domácnosti. Aby tuto činnost co nejvíce usnadnila, uvádí značka Rowenta bezdrátový tyčový a současně i ruční vysavač Air Force™ 360. Tento model „tři v jednom“ se doma rychle stane vaším každodenním pomocníkem. Je lehký a mimořádně výkonný a lze jej i několikrát denně používat pro odstraňování prachu i z těch nejméně dostupných míst!

Reference : RH9079WO

Výhodyproduktu

Bezdrátový vysavač Rowenta Air Force™ 360 tři v jednom. výkonnost, všestrannost a pohodlí, tři v jednom.

Vítá vás generace tyčových vysavačů 2.0. Tento bezdrátový vysavač 3v1 nabízí všestranné funkce odstraňování prachu pro celou vaši domácnost. Jediným cvaknutím se tento vysoce výkonný tyčový vysavač změní v mimořádně účinný ruční přístroj, který zajistí přístup do každého koutu i skuliny, nebo v nástroj pro úklid ve výškách. Motorizovaná sací hubice (až 6 500 ot./min. ) zvládá s optimálními výsledky veškeré typy podlah a pokročilá cyklonová technologie Air Force zajišťuje vysoce účinnou filtraci a dlouhotrvající výkon. Malý elektrokartáč, specificky navržený pro majitele domácích mazlíčků, umožňuje odstraňování zvířecí srsti. To vše s komfortem bezdrátového vysavače napájeného baterií Li-Ion 21,9 V, která umožňuje až 30 minut nepřetržitého úklidu.*

*Při použití ručního vysavače

Prohlédněte si exkluzivní nabídky obchodu s příslušenstvím

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.