ROWENTA PURE AIR GENIUS PU3080F0

PURE AIR GENIUS PU3080F0
Dýchejte s lehkostí!

Sbohem alergie, vítej, čistý vzduchu! Díky Pure Air Genius můžete konečně volně dýchat: tichá, ekologicky šetrná čistička vzduchu od značky Rowenta dokáže odfiltrovat až 99,99 % alergenů a drobných částic pro čistý vzduch za pouhé 4 minut* díky vysoce výkonnému filtračnímu systému s filtrem Allergy+. Díky funkci propojení s mobilním telefonema integrovaným senzorům znečištění se automaticky přizpůsobí kvalitě vzduchu ve vaší domácnosti, pro maximální filtraci ve dne i v noci. *Vypočteno pro místnost 10 m²

Reference : PU3080F0

*in Speed 2 on birch allergen, external test realized in Dec 2019

*in Speed 2 on birch allergen, external test realized in Dec 2019

*in Speed 2 on birch allergen, external test realized in Dec 2019

Výhodyproduktu

Čistička vzduchu Rowenta Pure Air Genius: Dýchejte s lehkostí!

Alergie a problémy s dýchání doma jsou minulostí! Díky čističce vzduchu Pure Air Genius od značky Rowenta můžete klidně dýchat s vědomím, že je vzduch ve vašem domově bezpečný, čistý a bez alergenů. Postarají se o to čtyři úrovně vysoce účinné filtrace, které dokážou odstranit až 99,99 % alergenů a jemných částic včetně formaldehydu, pylu a zvířecích chlupů a celkově vyčistit vzduch za pouhé 4 minuty*. Inteligentní systém detekuje nečistoty vzduchu pomocí integrovaných senzorů částic a pachů a automaticky přizpůsobuje rychlost filtrace. Tato čistička vzduchu nabízí ekologický design, který spotřebovává tolik energie jako LED žárovka. Domácí čistička vzduchu je také při minimální rychlosti velmi tichá, což umožňuje nerušené použivání iv noci. Díky mobilní aplikaci můžete v reálném čase sledovat kvalitu vzduchu uvnitř i venku v reálném čase, sledujte množství zachyceného znečištění, ovládejte čističku na dálku a plánujte její zapínání. *Vypočteno pro místnost 10 m²

Technické parametry / porovnání

Technologie
Typ produktu Čistička vzduchu  
Typ technologie Filtrace  
Výkon
Počet rychlostí 4  
POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ
Časovač 1-2-4-8  h
Ukazatel výměny filtru    
Dětský zámek    

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zkontrolujte, kdy byly naposledy filtry čištěny a vyměněny a v případě, že je to nezbytné, filtr(y) vyčistěte/vyměňte.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.