ROWENTA CLASSIC VU1950F2

CLASSIC VU1950F2
Svěžest ve vší jednoduchosti

Dopřejte si kdekoli v domácnosti jednoduché osvěžení v podobě ventilátoru Rowenta Classic. Díky kompaktnímu designu „2 v 1“ a nastavitelné výšce jej lze využít buď jako stolní ventilátor, nebo jako malý stojanový ventilátor. Díky ideální orientaci, automatickému otáčení a velkému průměru zajišťuje optimální rozptyl vzduchu v místnosti. Tři nastavení otáček, která se přepínají na jednoduchém ovládacím panelu, se dokonale přizpůsobí všem vašim požadavkům.

Reference : VU1950F2

Ventilátor Rowenta Classic: Jednoduše osvěžující

S ventilátorem Rowenta Classic si můžete kdekoli v domácnosti dopřát čisté, jednoduché osvěžení. Díky konstrukci „2 v 1“ a nastavitelné výšce jej lze využít buď jako stolní ventilátor, nebo jako malý stojanový ventilátor a jeho ideální orientace, automatické otáčení a velký průměr zajišťují optimální rozptyl vzduchu a citelné osvěžení v celé místnosti. Tento stojanový ventilátor nabízí volbu tří rychlostí otáček, jež můžete pomocí jednoduchého ovládacího panelu snadno přizpůsobit svým požadavkům. Díky kompaktním rozměrům se navíc snadno přenáší. V neposlední řadě je vybaven robustní mřížkou pro naprosté bezpečí a umožňuje snadnou montáž.

Technické parametry / porovnání

Typ Klasický  
Model Posuvný  
Průměr 40  cm
Průměr (v palcích) 16  
Maximální výška 0,95  m
Minimální výška 0,80  m
Rozměry (d x v x h) 0,45x0,78x0,39  m
Max. proudění vzduchu (m3/min) 50  
Automatická oscilace    
Orientace    
Počet lopatek 3  
Ovládací panel Mechanický  
Počet nastavení 3  
Displej NE  

Dokumentace

Časté otázky

Vždy zkontrolujte, v jakém stavu je spotřebič, zásuvka a napájecí šňůra. Spotřebič postavte do vzdálenosti 50 cm od ostatních předmětů (záclon, stěn, rozprašovačů atd.). Pozor, aby do přístroje nevnikla voda. Nedotýkejte se spotřebiče mokrýma rukama. Před spuštěním zkontrolujte: zda je zařízení sestaveno dle pokynů výrobce, je na stabilním a pevném povrchu a je ve správné provozní poloze (postavené na nožičkách). Zkontrolujte, zda napětí vaší elektrické sítě odpovídá napětí uvedenému na spotřebiči. Zkontrolujte, zda spotřebič vyžaduje zásuvku s uzemněním.
Než spotřebič přemístíte, odpojte jej ze sítě.
Obvykle se spotřebič umisťuje v místnosti, kterou má větrat. Spotřebič umístěte ve vzdálenosti aspoň 50 cm od ostatních předmětů (stěny, záclony, rozprašovače atd.). Nezapomínejte, že k dostání jsou vodorovné i svislé verze. Většina z nich je nastavitelná, a tak můžete svůj ventilátor zvolit dle prostorových možností a interiérové dekorace.
Ano, systém byl navržen k použití jakéhokoliv prostředku na hubení hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte ze sítě. Jednotku můžete čistit lehce navlhčeným hadrem. Pozor, aby voda nepronikla do jednotky. K čištění přední mřížky použijte vysavač. Nikdy nepoužívejte pískové čisticí prostředky, které by mohly poškodit vzhled vašeho spotřebiče.
Když je tato funkce zapnutá, ventilátor se otáčí automaticky zleva doprava a zpět, fouká tak vzduch po celé místnosti. Pokud uživatel vyžaduje proud vzduchu koncentrovaný do jednoho místa, musí se tato funkce vypnout.
Tento systém využívá cirkulace vzduchu způsobenou větrákem k současnému šíření prostředku proti komárům.