ROWENTA ESSENTIAL VU2110F2

ESSENTIAL VU2110F2
Vysoká kvalita, 100% bezpečnost, ultra kompaktní design

Vysoce kvalitní, 100% bezpečný a ultra kompaktní ventilátor Essential Compact nabízí intenzivní chladivý pocit v kompaktním a ergonomickém provedení, které se bez problémů vejde na stůl a šetří prostor, aniž by byla jakkoli snížena výkonnost ventilace. Jeho mimořádně bezpečná ochranná mřížka má menší rozestupy, aby vám zajistila naprostý klid bez starostí.

Reference : VU2110F2

Výhodyproduktu

Osvěžení kombinované s ultra kompaktní velikostí a mimořádnou bezpečností.

Essential Compact v sobě spojuje prostorově úsporné provedení a zesílenou bezpečnostní mřížku s malými rozestupy* pro optimální bezpečnost a použití bez starostí. Silný proud vzduchu tohoto ergonomického a snadno přenosného modelu zajišťuje okamžitý pocit osvěžení a průtok vzduchu až 20 m³/min**. Přístroj lze snadno umístit na stůl, noční stolek nebo jakýkoli stoleček v domě či snadno uložit, a přesto není nijak snížena jeho výkonnost. Pomocí dvou různých stupňů proudění vzduchu jej snadno nastavíte podle svých potřeb.

* Bezpečnější mřížka v porovnání s evropskou bezpečnostní normou EN60335-1 (2012)

*Proud vzduchu se může lišit o +/- 10% podle modelu

Technické parametry / porovnání

Typ Klasický  
Model Stolní  
Průměr 25  cm
Průměr (v palcích) 10''  
Maximální výška 0.45  m
Rozměry (d x v x h) 0.38x0.45x0.13  m
Automatická oscilace    
Orientace    
Počet lopatek 3  
Ovládací panel Mechanický  
Počet nastavení 3 rychlosti  
Rukojeť    
Displej NE  
Další SAFETY GRIDS - EXTREME SAFETY EVEN FOR YOUR CHILD  

Dokumentace

Časté otázky

Vždy zkontrolujte, v jakém stavu je spotřebič, zásuvka a napájecí šňůra. Spotřebič postavte do vzdálenosti 50 cm od ostatních předmětů (záclon, stěn, rozprašovačů atd.). Pozor, aby do přístroje nevnikla voda. Nedotýkejte se spotřebiče mokrýma rukama. Před spuštěním zkontrolujte: zda je zařízení sestaveno dle pokynů výrobce, je na stabilním a pevném povrchu a je ve správné provozní poloze (postavené na nožičkách). Zkontrolujte, zda napětí vaší elektrické sítě odpovídá napětí uvedenému na spotřebiči. Zkontrolujte, zda spotřebič vyžaduje zásuvku s uzemněním.
Než spotřebič přemístíte, odpojte jej ze sítě.
Obvykle se spotřebič umisťuje v místnosti, kterou má větrat. Spotřebič umístěte ve vzdálenosti aspoň 50 cm od ostatních předmětů (stěny, záclony, rozprašovače atd.). Nezapomínejte, že k dostání jsou vodorovné i svislé verze. Většina z nich je nastavitelná, a tak můžete svůj ventilátor zvolit dle prostorových možností a interiérové dekorace.
Ano, systém byl navržen k použití jakéhokoliv prostředku na hubení hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte ze sítě. Jednotku můžete čistit lehce navlhčeným hadrem. Pozor, aby voda nepronikla do jednotky. K čištění přední mřížky použijte vysavač. Nikdy nepoužívejte pískové čisticí prostředky, které by mohly poškodit vzhled vašeho spotřebiče.
Když je tato funkce zapnutá, ventilátor se otáčí automaticky zleva doprava a zpět, fouká tak vzduch po celé místnosti. Pokud uživatel vyžaduje proud vzduchu koncentrovaný do jednoho místa, musí se tato funkce vypnout.
Tento systém využívá cirkulace vzduchu způsobenou větrákem k současnému šíření prostředku proti komárům.