ROWENTA FOR ELITE INSTANT STRAIGHT CF5712F0

INSTANT STRAIGHT CF5712F0
RYCHLÉ ŽEHLENÍ VLASŮ KAŽDÝ DEN

Velmi rychlé žehlení s žehlícím kartáčem Instant Straight.

S žehlícím kartáčem Rowenta Instant Straight vyžehlíte své vlasy velmi rychle a jednoduše jedním tahem. Kartáč je možno používat denně, jeho nahřívané keramické zuby vaše vlasy přirozeným způsobem narovnávají a současně o ně pečují. Kromě toho s unikátním generátorem iontů získáte hladké, lesklé a krásné vlasy bez statické elektřiny a tvoření chuchvalců. Má digitální displej - při optimální provozní teplotě 210°C bude žehlení rychlé a efektivní.

Reference : CF5712F0

Žehlící kartáč Rowenta Instant Straight : vlasy vyžehlí velmi rychle a snadno!

Rowenta představuje žehlící kartáč Instant Straight, který kombinuje žehličku na vlasy a kartáč na vlasy pomocí jednoduchých a vám dobře známých pohybů. Jeho nahřívané štětiny s keramickým povrchem vlasy přirozeným způsobem narovnávají , kartáč je možno používat denně. Vlasy se díky široké ploše kartáče narovnávají už po jednom tahu. Zároveň generátor iontů zajistí hebké, zářivě lesklé a krásně upravené vlasy, bez statické elektřiny a nechtěných chuchvalců. Kartáč má digitální displej, při optimální teplotě 210°C je dosahováno velmi rychlého a efektivního vyžehlení. Navíc má kompaktní tvar s ergonomickou rukojetí a praktickou otočnou šňůru s rozsahem 360°, a též funkci automatického vypnutí pro váš klid.

Technické parametry / porovnání

Příkon 35  W
Nastavení teploty 210  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Ohřívání  
Ionizátor    
Automatické vypnutí YES  
Displej LED  
Ukazatel připravenosti k použití    
Napětí 230  V
360° otočná šňůra    
Typ topného prvku Keramika  
Barva Černá a růžová  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.