ROWENTA ULTIMATE EXPERIENCE SF8210F0

ULTIMATE EXPERIENCE SF8210F0
Perfektní kluznost. Dokonalý styl. Jednoduše pro vás.

Nic se nevyrovná tomu skvělému a čerstvému pocitu, když vycházíte z kadeřnického salónu. Žehlička na vlasy Rowenta Ultimate Experience vám umožní dosáhnout přesně takového pocitu v pohodlí domova. Probuďte své smysly a užijte si výjimečný stylingový nástroj, který způsobí revoluci ve vaší péči o vzhled. Destičky z minerálního kamene s dokonale kluzkým povrchem jsou inspirováný profesionálními přístroji a umožní vám bez námahy dosáhnout profesionálních výsledků, spolu s kvalitní péčí, pro dokonalou krásu vaších vlasů.

Referenční číslo : SF8210F0

*při 180°

Výhodyproduktu

Žehlička na vlasy Ultimate Experience s profesionálními výsledky

Dosáhnout dokonalosti ještě nikdy nebylo tak snadné. Žehlička na vlasy Rowenta Ultimate Experience vám každý den umožní zažívat krásný svěží pocit jako ze salónu. Zkrátka revoluce v domácí péči o vlasy. Po deseti letech zkušeností s péči o vlasy Rowenta vyvinula tuto prémiovou žehličku na vlasy, která zaručuje bezchybnou kluznost bez tahání, díky profesionálnímu povrchu z minerálního kamene. Přístroj je vybaven speciálním profesionálním úchytem a 3D deskami s technologií plovoucích desek, které pomohou přirozeně a bez námahy vykouzlit nádherný vzhled vašich vlasů, a pokročilými bezpečnostními funkcemi pro naprostou bezstarostnost při používání. Pusťte se nejen do žehlení, ale vyzkoušejte také natáčení a vlny. Popusťte uzdu své fantazii a dosáhněte tak úchvatných výsledků.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Povrch žehlicích desek Keramika  
Výsledek použití Zcela rovné a kadeře  
Plovoucí žehlicí desky    
Komfortní užívání
Displej LED  
Uzamykatelné žehlící plochy Tepelně odolná krytka  
Automatické vypnutí 45 min  
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
360° otočná šňůra    
Typ topného prvku Keramika  
Délka přívodního kabelu 2.70  m
Barva Černá a měděná  

Dokumentace

Časté otázky

Běžné přípravky můžete nadále používat, jako například stylingové gely, kondicionéry, pěny atd. Nebo, ještě lépe, přípravky na ochranu proti vlivu tepla, které jsou speciálně uzpůsobeny pro foukání fénem a rovnání žehličkou. Nicméně, nikdy používejte žehličku na vlasy, pokud jste použili vlasový relaxér, jelikož by mohla vážně poškodit Vaše vlasy.
S klasickou žehličkou na vlasy ne. Po umytí šamponem, aplikujte kondicionér dle potřeby. Použijte vysoušeč vlasů, dokud nejsou téměř zcela suché.
S žehličkou na vlasy typu „Wet & Dry“, můžete upravovat jak suché, tak vlhké vlasy.
Vždy začněte spodními vlasy: nejprve pracujte odzadu, přesuňte se na strany a končete na přední straně.
Při úpravě se vyvarujte trhaných pohybů; každou část vlasů rovnejte jednou, jedním plynulým, nepřetržitým pohybem. Opakujte, pokud je to nezbytné.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
• Krátké nebo vrstvené vlasy, nebo tenké a křehké vlasy: žehlička na vlasy s úzkými nebo běžnými žehlícími plochami.
• Dlouhé vlasy (přes ramena): široké žehlící plochy usnadňují a urychlují proces rovnání.
• Silné, nepoddajné, těžko narovnatelné nebo kadeřavé vlasy: profesionální žehličky na vlasy s černými plochami.
Jsou určeny zejména ženám s vlasy, které není snadné narovnat, které jsou kudrnaté, kadeřavé nebo velmi dlouhé. Šetří čas a mají výborné výsledky.
• Jemné, křehké nebo poškozené vlasy: 80 až 150 °C.
• Běžné, jemné nebo měkké vlasy: 150 až 170 °C.
• Kadeřavé, vlnité nebo velmi kadeřavé vlasy: 170 až 190 °C.
• Vlasy afrického typu neb velmi kudrnaté vlasy: 190 až 230 °C.
Některé modely disponují systémem automatického nastavení teploty podle typu a zdravosti vlasů.
Lissima Vám umožňuje rovnat dlouhé, středně dlouhé a vrstvené vlasy, jakož i krátké střihy.
Tento systém umožňuje přizpůsobení ploch tloušťce vlasů, aby byly v neustálém kontaktu za účelem účinnějšího rovnání vlasů.
Umožňuje automatické nastavení optimální teploty podle typu vlasů (vlnité, kučeravé atd.) a zdraví vlasů (zdravé, slabé atd.) za účelem jejich ochrany.
Tento druh povrchové úpravy chrání vlasy před účinky tepla, což zvyšuje jejich lesk.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.