ROWENTA FOR ELITE FOR ELITE XL CF3222F0 38 mm

FOR ELITE XL CF3222F0 38 mm
PRO PŘIROZENÝ VZHLED A LESK LOKEN A VLN

Kulma na vlasy Rowenta For Elite XL Keratin&Shine vytváří perfektní přirozené lokny s minimem námahy. Unikátní povrch Keratin & Shine vlasy posiluje a zároveň jim dodává lesk. Výsledkem jsou perfektní pružné lokny nebo nádherné vlny zářící dokonalým leskem.

Referenční číslo : CF3222F0

KULMA NA VLASY ROWENTA FOR ELITE XL KERATIN & SHINE: VOLNÉ LOKNY A NÁDHERNÉ VLNY OBOHACENÉ O ZÁŘIVÝ LESK

Kulma na vlasy Rowenta For Elite XL Keratin&Shine vytvoří volné lokny a nádherné vlny díky jedinečnému povrchu s keratinem a turmalínem. Tato vynikající kombinace dodává loknám přirozenou krásu. Protein keratin uhlazuje strukturu vlasů a působí ve spojení s turmalínem, který zvyšuje lesk vlasů, neboť přirozeným vyzařováním iontů redukuje krepatění a dodává vlasům hydrataci. Tato kulma na vlasy se vyznačuje vysoce výkonným systémem zahřívání, který zajišťuje stabilní teplotu 200 °C a dokonalé výsledky. Komfort při úpravě účesu doplňují velmi praktické funkce: šňůra otočná o 360° pro pohodlnější použití a studená špička pro mimořádně bezpečnou manipulaci. Kulma na vlasy Rowenta For Elite XL Keratin&Shine: úžasné lokny a vlny pyšnící se zářivým leskem.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Soft air Není relevantní  
Nastavení rychlosti Not Applicab  
Nastavení proudění vzduchu NE  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keratin & Shine  
Funkce Kadeře  
Průměr 38  mm
Nastavitelný čas natáčení NE  
Nastavitelná teplota ANO  °C
Ochrana vlasů a ergonomie
Chladná špička    
Pečující nastavení "Respekt" Není relevantní  
Maximální teplota proudění vzduchu 200°  °C
Komfortní používání
Tichý Není relevantní  
Automatické vypnutí YES  
Ukazatel připravenosti k použití    
Čas nahřívání 30  s
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Závěsné poutko    
Kryt kartáče Není relevantní  
Zámek teplotního nastavení Není relevantní  
Technické specifikace
Napětí 110-240   
360° otočná šňůra    

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.