ROWENTA WAVES ADDICT CF4710F0

WAVES ADDICT CF4710F0
ZVOLTE SI ZE 4 VELIKOSTÍ VLN ZROVNA TY, NA KTERÉ MÁTE NÁLADU

Rowenta přináší první vlnkovač na vlasy pro neomezené množství druhů vln. Díky své všestrannosti se přizpůsobí všem typům vlasů a poskytuje luxusní vzhled. S tímto vlnkovačem na vlasy můžete popustit uzdu fantazii a vytvářet si účesy podle nálady. Můžete si zvolit třeba volné lokny, vlnité mikádo, plážové vlny, hollywoodské vlny nebo si vymyslet vlastní styl. Výrobek se dodává s brožurkou s návody na vytvoření těchto čtyř typů loken. Stačí si jen vybrat!

Referenční číslo : CF4710F0

vlnkovač na vlasy ROWENTA WAVES ADDICT CF4710: MULTISTYLER S NASTAVITELNOU VELIKOSTÍ VLN – PRO INOVATIVNÍ A KREATIVNÍ LUXUSNÍ ÚČESY

Inovativní a všestranný vlnkovač na vlasy Rowenta se přizpůsobí všem typům vlasů a poskytuje dokonale luxusní vzhled. Můžete si vybrat mezi běžným stylem vhodným do práce, letním vzhledem s plážovými vlnami, slavnostním vzhledem v hollywoodském stylu nebo třeba trendy vzhledem s vlnitým mikádem. Vlnkovač Waves Addict se dodává s brožurkou s návody na vytvoření požadovaných účesů. Lze jej použít na řídké i husté vlasy. Vlnkovač na vlasy je opatřen závěsným poutkem a šňůrou o délce 1,80 m, takže je jeho použití velice praktické.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Nastavení teploty 120°-210°  
Soft air Není relevantní  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Vlny  
Automatické uvolnění kadeře Není relevantní  
Více průměrů    
Nastavitelný čas natáčení no  
Automatické otáčení Není relevantní  
Nastavitelná teplota 120° - 210°  °C
Ochrana vlasů a ergonomie
Účinný při nízké teplotě Není relevantní  
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Chladná špička    
Komfortní používání
Automatické vypnutí ANO  
Displej LED  
Ukazatel připravenosti k použití    
Čas nahřívání 60  s
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-230  V
360° otočná šňůra    

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.