ROWENTA BASIC CURLER MOSAIC COLLECTION CF3225F0

BASIC CURLER MOSAIC COLLECTION CF3225F0
Přirozené lokny a vlny

Kulma na vlasy Rowenta vytváří bezchybné lokny, půvabné a lesklé. Turmalínový povrch vlasy posiluje a zároveň jim dodává lesk díky přirozenému ionizačnímu efektu tohoto minerálu, který redukuje statickou elektřinu a dodává hydrataci. Výsledkem jsou úžasné lokny nebo splývavé vlny zářící dokonalým leskem.

Reference : CF3225F0

Kulma na na vlny pro luxusní lokny s nádherným leskem díky této loknovací kulmě

Kulma na vlasy Rowenta vytváří úžasné lokny a nádherné splývavé vlny díky turmalínovému povrchu. Tento vynikající povrch kulmy zlepšuje kvalitu loken, protože díky přirozenému vyzařování iontů redukuje statickou elektřinu a krepatění. Tato kulma nabízí vysoce výkonný systém záhřevu pro stabilní teplotu 200 °C. Komfort při úpravě účesu doplňují velmi praktické funkce: šňůra otočná o 360° pro pohodlnější použití, studená špička pro mimořádně bezpečnou manipulaci a rychlé zahřátí, které vás nezdrží. Kulma na vlny Rowenta: kouzelné lokny se zářivým leskem.

Technické parametry / porovnání

Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keramika turmalín  
Funkce Kadeře  
Průměr 25  mm
Tvar Oblý  
Chladná špička    
Pečující nastavení "Respekt" Není relevantní  
Maximální teplota proudění vzduchu 200°  °C
Ukazatel připravenosti k použití    
Čas nahřívání 60  s
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Závěsné poutko    
Napětí 110-240  V
360° otočná šňůra    

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.