ROWENTA BRUSH ACTIV COMPACT CF9110F0

BRUSH ACTIV COMPACT CF9110F0
Snadné vysoušení vlasů od kořínků ke konečkům

Kartáč Brush Activ' Compact umožňuje velmi kvalitní vysoušení vlasů v pohodlí vašeho domova. Tento horkovzdušný kartáč nabízí příkon 800 W a dva stupně nastavení teploty/rychlosti pro snadné tvarování a bezchybnou kontrolu stylingu. Dokonalou finální úpravu zajistí funkce chladného vzduchu, který účes zafixuje.

Reference : CF9110F0

NÁDHERNĚ VYFOUKANÉ A UPRAVENÉ VLASY BEZ NÁMAHY

Kartáč Brush Activ' Compact koncentruje v kompaktní podobě veškeré potřebné možnosti stylingu a vysoušení a nabízí snadný postup úpravy účesu, díky němuž budou vlasy dokonale vyfoukané a nezacuchané.

Tento snadno použitelný rotační kartáč disponuje automatickou rotací, která pramen vlasů navine na kartáč a umožní vám tvarovat účes během vysoušení, a to bez jakéhokoli rizika zacuchání vlasů.

Příkon 800 W zajišťuje vysoce kvalitní fénování vlasů a dvě nastavení rychlosti/teploty nabízejí další kontrolu nad procesem vysoušení.

Kartáč spojuje veškeré výhody jednoduchého a vysoce intuitivního designu, a to v kompaktní formě pro větší pohodlí.

Balíček funkcí doplňuje i proud chladného vzduchu, který účes zafixuje pro dlouhotrvající výsledky.

Technické parametry / porovnání

Příkon 800  W
Nastavení rychlosti / teploty 2  
Nastavení proudění vzduchu 2  
Proud studeného vzduchu    
Funkce Ohřívání, foukání a otáčení  
Typ štětin Syntetika  
Průměr 40  mm
Tvar Oblý  
Automatické otáčení    
Střídavá rotace YES  
Závěsné poutko    
Kryt kartáče    
Napětí 230  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
360° otočná šňůra    
Barva White & Purple  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.