ROWENTA x KARL LAGERFELD CF451LF0 Fashion Stylist multistylingová kulma 3v1, Rowenta x KARL LAGERFELD, černá

CF451LF0 Fashion Stylist multistylingová kulma 3v1, Rowenta x KARL LAGERFELD, černá
Jeden stylingový nástroj, neomezené možnosti účesů
Fashion Stylist je inovativní řešení vytvořené tak, aby uspokojovalo všechny vaše každodenní potřeby úpravy vlasů. Žehlička na vlasy, kulma na vlasy a  trojkulma v jednom. Tato multistylingová kulma na vlasy přináší neomezené možnosti úpravy vlasů pro každou příležitost, aby byl účes vždy dokonalý a šik. Ionizátor propůjčuje vlasům hladkost a lesk, zatímco keramický povrch zajišťuje snadný kluz a hedvábný efekt.

Referenční číslo : CF451LF0

Multistylingová kulma na vlasy pro neomezené možnosti úpravy účesu

Dopřejte si nádherné vlasy a široké možnosti účesů s touto multistylingovou kulmou, která se snadno používá a lze ji použít jako žehličku na vlasy, kulmu na vlasy a trojkulma. Multistylingová kulma Rowenta x KARL LAGERFELD Fashion Stylist představuje ucelené řešení: obsahuje dva vestavěné hřebeny pro účinné narovnávání vlasů, má velký 35mm průměr pro nádherné volné kadeře a 3D desky pro ultra módní vlny jako z rozpletených copánků. Všestranná úprava vlasů - 2 teploty pro úpravu všech typů vlasů - spolu s ionizátorem pro hladké vlasy a zářivý lesk.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Příkon 66  W
Nastavení teploty 2  
Nastavení rychlosti / teploty 2  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Multistyling  
Automatické uvolnění kadeře Není relevantní  
Průměr 32  mm
Automatické otáčení Není relevantní  
Nastavitelná teplota 170-200  °C
Ochrana vlasů a ergonomie
Účinný při nízké teplotě Není relevantní  
Chladná špička    
Pečující nastavení "Respekt"    
Maximální teplota proudění vzduchu 200  °C
Ionizátor    
Komfortní používání
Stylingový průvodce    
Ukazatel připravenosti k použití    
Čas nahřívání 45  s
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Zvukový signál "konec natáčení" Není relevantní  
Technické specifikace
Voltage 110-240  V
360° otočná šňůra    
Barva ČERVENÁ A ČERNÁ KL  
   
   
   
   
   
   
   

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.