ROWENTA HOT AIR BRUSH SET MOSAIC COLLECTION CF7825F0

HOT AIR BRUSH SET MOSAIC COLLECTION CF7825F0
Snadné vyfoukání a tvorba různých druhů účesu podle vaší nálady

SNADNÉ VYSOUŠENÍ, ÚČESY PODLE INDIVIDUÁLNÍCH POŽADAVKŮ 

Kulmofén Rowenta představuje snadno použitelný nástroj k úpravě účesu. Má keramický povrch chránící vlasym a nabízí širokou škálu účesů podle individuálních požadavků. Příkon 1 200 W nabízí rychlé výsledky fénování s možností nastavení 2 teplot, a navíc s funkcí studeného vzduchu. 

Reference : CF7825F0

Kulmofén Rowenta: oslňující druhy účesu přesně podle vašich požadavků: objem, podtočené konečky, nebo přirozeně vyžehlené s tímto rotačním kulmofénem

Kulmofén Rowenta nabízí celou škálu dokonale upravených účesů podle vašich přání a rychlé výsledky. Představuje tak plnohodnotný kadeřnický nástroj se třemi funkcemi v jednom. Keramický povrch chrání vlasy před poškozením. Tři nástavce rotačního kulmofénu a široké možnosti nastavení vám umožní přizpůsobit postup úpravy účesu dle vašich představ a dosáhnout tak dokonalého vzhledu u všech typů vlasů. Příkon 1 200 W umožňuje rychlé výsledky s dlouhodobou výdrží. Pomocí chladného vzduchu dochází v konečné fázi úpravy účesu k dlouhodobému zafixování. Kulmofén Rowenta nabízí dokonalý účes podle vašich představ a zářivý lesk.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Nastavení rychlosti / teploty 2  
Proud studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkce Ohřívání a foukání  
Typ štětin Syntetika  
Automatické uvolnění kadeře Není relevantní  
Více průměrů Není relevantní  
Nastavitelný čas natáčení NO  
Komfortní používání
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
360° otočná šňůra    

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.