ROWENTA LIPSTICK RED CF3316F0 červená

LIPSTICK RED CF3316F0 červená
Oslnivé lokny a vlny  

Oslnivé lokny a vlny

Kulma na vlasy Rowenta je snadno použitelný stylingový nástroj, který vytváří nádherné a dlouhotrvající vlny. Konstantní teplota 200 °C rychle poskytuje dokonalé výsledky. Keramický turmalínový povrch redukuje krepatění a statickou elektřinu pro dosažení hladkých a snadno upravitelných vlasů, které jsou navíc zářivě lesklé.

Reference : CF3316F0

Kulma Rowenta: dokonalé dlouhotrvající vlny se zářivým leskem

Svůdné lokny vytvoří téměř okamžitě, proto je kulma na vlasy Rowenta nezbytným stylingovým nástrojem pro každodenní dokonalý vzhled. Konstantní teplota 200 °C zajišťuje rychlé natočení vlasů. Průměr 25 mm je ideální pro středně dlouhé i dlouhé vlasy a dosažení bezchybných vln, které vypadají přirozeně. Keramický turmalínový povrch obohatí vaše vlny o zářivý lesk tím, že zredukuje statickou elektřinu a krepatění, aby byly vlasy hebčí a snadněji upravitelné. Užijte si natáčení díky rychlému nahřátí, studené špičce pro větší bezpečnost a šňůře otočné o 360° pro maximální volnost pohybu a pohodlné použití při úpravě účesu. Kulma na vlasy Rowenta: dokonalý výkon při natáčení, který máte ve svých rukou.

Technické parametry / porovnání

Příkon 45  W
Nastavení teploty 1  
Soft air Není relevantní  
Proud studeného vzduchu Není relevantní  
Zdokonalený povrch Keramika turmalín  
Funkce Kadeře  
Průměr 25  mm
Tvar Oblý  
Účinný při nízké teplotě Není relevantní  
Chladná špička    
Pečující nastavení "Respekt" Není relevantní  
Maximální teplota proudění vzduchu 200°  °C
Ukazatel připravenosti k použití    
Čas nahřívání 60  s
Odnímatelná zadní mřížka Není relevantní  
Závěsné poutko    
Napětí 100-240  V
Délka přívodního kabelu 1.80  m
360° otočná šňůra    
Barva Černá a rtěnkově červená  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.