ROWENTA PREMIUM CARE EXPRESS AIR BRUSH CF6230F0 s keratinem a arganovým olejem bílo-růžový

PREMIUM CARE EXPRESS AIR BRUSH CF6230F0 s keratinem a arganovým olejem bílo-růžový
Klinicky prokázáno, že vysouší a narovnává bez poškození vlasů*

Horkovzdušný kartáč Rowenta Premium Care Express Air Brush 2 v 1 představuje vysoušecí kartáč, který vám umožní vysoušet a žehlit mokré vlasy současně, výsledný hladký efekt vám pomáhá vypadat co nejlépe a ušetřit až 50 % času,** to vše jen díky snadnému a přirozenému kartáčování vašich vlasů. Objevte ohleduplný stylingový nástroj, který zároveň vyfénuje a vyžehlí a přitom se používá tak snadno, jako kartáč.

Reference : CF6230F0

Vysoušecí kartáč Rowenta: rychlý styling s pečujícím obsahem keratinu a arganového oleje

Horkovzdušný žehlící kartáč na vlasy Rowenta Premium Care Express 2 v 1, vaše nová tajná zbraň pro vytvoření úchvatného účesu během okamžiku, je vysoušecí kartáč, který nabízí až o 50 % rychlejší fénování** a hladké, lesklé a přirozeně vyžehlené vlasy. Díky funkcím navrženým pro zachování plného zdraví vašich vlasů: pečující pozici vysoušení, ionizátoru a kašmírovému keratinu s arganovým olejem se nemusíte bát o zdraví svých vlasů ani při každodenním používání. Ušetřete při ranním krášlení čas díky revoluci ve fénování vlasů – mokré vlasy můžete nyní v jednom kroku vysušit a zároveň vyžehlit a snadno si tak vytvořit skvělý účes. Štětiny vyhřívaného kartáče vytvářejí přirozeně vyžehlený a lesklý styling, technologie Thermocontrol poskytuje konstantní teplotu, která je pro vlasy bezpečná a přesto účinná. Povrch Cashmere Keratin s obsahem arganového oleje kombinovaný s generátorem iontů přináší lesk, hebkost a ochranu vlasů. Dále oceníte svobodu pohybu díky 360° otočné šňůře, cestovnímu sáčku a budou vás bavit i ryze praktické funkce jako odnímatelná mřížka vstupu vzduchu pro dlouhou životnost a chladný vzduch pro zafixování účesu či letní styling – objevte revoluci ve stylingu s vysoušecím žehlícím kartáčem pro dokonalé fénování a přirozené narovnávání i na cestách.

*pouze v poloze 1

**v porovnání s vysoušením fénem a žehlením žehličkou na vlasy.

Technické parametry / porovnání

Nastavení teploty 3  
Funkce Ohřívání a foukání  
Účinný při nízké teplotě Není relevantní  
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Chladná špička Není relevantní  
Odnímatelná zadní mřížka    
Napětí 220-240  V
360° otočná šňůra    
Barva Bílá a růžová  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, musíte počkat 1 až 2 minuty, aby spotřebič dosáhl správné teploty.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.