ROWENTA PREMIUM CARE EXPRESS AIR BRUSH CF6230F0 s keratinem a arganovým olejem bílo-růžový

PREMIUM CARE EXPRESS AIR BRUSH CF6230F0 s keratinem a arganovým olejem bílo-růžový
Klinicky prokázáno, že vysouší a narovnává bez poškození vlasů*

Horkovzdušný kartáč Rowenta Premium Care Express Air Brush 2 v 1 představuje vysoušecí kartáč, který vám umožní vysoušet a žehlit mokré vlasy současně, výsledný hladký efekt vám pomáhá vypadat co nejlépe a ušetřit až 50 % času,** to vše jen díky snadnému a přirozenému kartáčování vašich vlasů. Objevte ohleduplný stylingový nástroj, který zároveň vyfénuje a vyžehlí a přitom se používá tak snadno, jako kartáč.

Reference : CF6230F0

*pouze v poloze 1

**v porovnání s vysoušením fénem a žehlením žehličkou na vlasy.

Vysoušecí kartáč Rowenta: rychlý styling s pečujícím obsahem keratinu a arganového oleje

Horkovzdušný žehlící kartáč na vlasy Rowenta Premium Care Express 2 v 1, vaše nová tajná zbraň pro vytvoření úchvatného účesu během okamžiku, je vysoušecí kartáč, který nabízí až o 50 % rychlejší fénování** a hladké, lesklé a přirozeně vyžehlené vlasy. Díky funkcím navrženým pro zachování plného zdraví vašich vlasů: pečující pozici vysoušení, ionizátoru a kašmírovému keratinu s arganovým olejem se nemusíte bát o zdraví svých vlasů ani při každodenním používání. Ušetřete při ranním krášlení čas díky revoluci ve fénování vlasů – mokré vlasy můžete nyní v jednom kroku vysušit a zároveň vyžehlit a snadno si tak vytvořit skvělý účes. Štětiny vyhřívaného kartáče vytvářejí přirozeně vyžehlený a lesklý styling, technologie Thermocontrol poskytuje konstantní teplotu, která je pro vlasy bezpečná a přesto účinná. Povrch Cashmere Keratin s obsahem arganového oleje kombinovaný s generátorem iontů přináší lesk, hebkost a ochranu vlasů. Dále oceníte svobodu pohybu díky 360° otočné šňůře, cestovnímu sáčku a budou vás bavit i ryze praktické funkce jako odnímatelná mřížka vstupu vzduchu pro dlouhou životnost a chladný vzduch pro zafixování účesu či letní styling – objevte revoluci ve stylingu s vysoušecím žehlícím kartáčem pro dokonalé fénování a přirozené narovnávání i na cestách.

Technické parametry / porovnání

VÝSLEDEK / POUŽITÍ
Nastavení teploty 3  
Funkce Ohřívání a foukání  
Ochrana vlasů a ergonomie
Účinný při nízké teplotě Není relevantní  
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Chladná špička Není relevantní  
Komfortní používání
Odnímatelná zadní mřížka    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
360° otočná šňůra    
Barva Bílá a růžová  

Dokumentace

Časté otázky

Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.