ROWENTA SIGNATURE PRO AC MOSAIC COLLECTION CV7825F0

SIGNATURE PRO AC MOSAIC COLLECTION CV7825F0
Rychlý styling v profesionální kvalitě

Fén na vlasy Rowenta Signature Pro AC nabízí skvělé výsledky při fénování díky AC motoru profesionální kvality, který zaručuje dlouhodobý výkon a profesionální proud vzduchu vhodný pro styling s pomocí kartáče. Dopřejte si kompletní řešení – od příkonu 2 100 W, který žene vzduch vysokou rychlostí pro rychlé fénování, až po úctyhodnou řadu funkcí pro snadné dosažení dokonalých výsledků.

Reference : CV7825F0

Výhodyproduktu

Fén na vlasy s difuzérem Rowenta Signature Pro AC s profesionálním AC motorem pro precizní fénování i hustých a nepoddajných vlasů

Fén na vlasy s difuzérem Rowenta Signature Pro AC je vybaven vysoce odolným AC motorem s dlouhodobým výkonem v profesionální kvalitě, a je tak ideálním řešením pro snadné a rychlé každodenní fénování, ideální pro usté vlasy a styling pomocí kulatého kartáče. AC motor profesionální kvality s příkonem 2 100 W nabízí mimořádně rychlé fénování a dlouhá léta spolehlivého provozu. K dispozici je šest nastavení rychlosti/teploty pro dokonalou úpravu účesu. Koncentrátor vysoušeče vlasů zaručuje naprostou přesnost a dokonalou konečnou úpravu, difuzér zase zvětšuje objem hned od kořínků a dokáže vykouzlit krásné kudrny. Každodenní fénování usnadňují funkce jako vylepšený ergonomický design a kabel o délce 1,8 m. Díky funkci studeného vzduchu, který zafixuje účes a dodá mu na trvanlivosti, představuje fén Signature Pro AC kompletní řešení pro úpravu vlasů.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 2100  
Rychlost vzduchu (km/h) 100  
Rozměr koncentrátoru 9  mm
Nastavení teploty 3  
Nastavení rychlosti 2  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Standardní  
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru AC  
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1,80  m
Barva White & Silver  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.