ROWENTA STUDIO DRY CV5374F5 černo-růžová

STUDIO DRY CV5374F5 černo-růžová
ULTRA KOMPAKTNÍ A ÚČINNÝ, S FUNKCÍ PEČUJÍCÍHO VYSOUŠENÍ „ADVANCED CARE“

Vysoká účinnost pro rychlé a snadné vysoušení

Rowenta Studio Dry je vysoce výkonný vysoušeč, který rychle a efektivně přináší vynikající výsledky, a to se spotřebou energie nižší až o 20 %*. Koncentrátor Triple Air Precision zajišťuje přesné směrování proudu vzduchu pro dokonalou kontrolu úpravy účesu a nabízí výběr tří stupňů nastavení proudu a teploty vzduchu pro vysoušení podle individuálních potřeb. Ráz chladného vzduchu vytvoří dokonalou finální úpravu a zafixuje účes pro dlouhotrvající výsledky.

Reference : CV5374F5

VYSOUŠEČ ROWENTA STUDIO DRY 2: MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST VYSOUŠENÍ S NÍZKOU HMOTNOSTÍ

Vysoušeč Rowenta Studio Dry poskytuje vysoký výkon pro rychlé vysoušení. Výkonný a přesto lehký vysoušeč disponuje vysoušecím výkonem 2 100 Effiwattů, který zásadně zvyšuje efektivitu vašeho vysoušení a současně vyžaduje o 20 % méně energie*. Koncentrátor Triple Air Precision vytváří přesný proud vzduchu, díky němuž máte naprostou kontrolu nad úpravou účesu, a tři stupně nastavení rychlosti/teploty vám umožňují nastavovat proud vzduchu a teplotu během vysoušení. Tento vysoce účinný vysoušeč je vybaven celou řadou moderních funkcí včetně generátoru iontů pro snadnou a pohodlnou úpravu účesu. Ráz chladného vzduchu umožňuje finální zafixování účesu pro dlouhotrvající výsledky. Vysoušeč Rowenta Studio Dry: účinné vysoušení, nízká hmotnost a okouzlující červená barva.

*model 1 700 W v porovnání s modelem 2 100 W téhož výrobce

*model 1 700 W v porovnání s modelem 2 100 W téhož výrobce

Technické parametry / porovnání

Příkon 1700  W
Výkon 2100  Effiwatts
Rozměr koncentrátoru Triple air precision  mm
Nastavení rychlosti / teploty 3  
Proud studeného vzduchu    
Povrch mřížky výstupu vzduchu Není relevantní  
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Standardní  
Příslušenství 1: Round brush  
Příslušenství 2: Kit bun  
Pečující nastavení "Respekt" Není relevantní  
Typ motoru DC  
Kompaktní    
Závěsné poutko    
Ekologická úspora energie    
Napětí 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1.80  m
Barva Černá a metalická červená rtěnka  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.