ROWENTA COPPER FOREVER CV5519F0

COPPER FOREVER CV5519F0
NÍZKÁ HMOTNOST A RYCHLÉ VYSOUŠENÍ

RYCHLÉ VYSOUŠENÍ VLASŮ

Fén Rowenta DC nabízí vynikající funkce pro rychlé výsledky a účinné vyfoukání. Příkon 2 100 W zajišťuje účinné vysoušení vlasů, dvě rychlosti a tři stupně teploty umožňují lepší kontrolu během fénování. Koncentrátor a difuzér pro větší objem nabízejí pestrou škálu možností úpravy účesu a ráz chladného vzduchu účes zafixuje, aby dlouho vydržel.

Referenční číslo : CV5519F0

ULTRA RYCHLÝ fén ROWENTA S NÍZKOU HMOTNOSTÍ PRO RYCHLÉ VYSOUŠENÍ VLASŮ

Fén Rowenta DC dosahuje rychlého vysušení vlasů s naprostou lehkostí. Příkon 2100 W nabízí ideální míru vysoce účinného výkonu při fénování a pomáhá vám dosáhnout perfektního vzhledu za minimum času. Díky koncentrátoru, pro větší přesnost, a difuzéru, pro přirozené zvýšení objemu a pěkně vyrýsované lokny, nabízí širokou škálu úprav účesu. Dvě rychlosti a tři nastavení teploty vám umožní během fénování upravovat proud a teplotu vzduchu a proud chladného vzduchu účes po fénování zafixuje, aby vydržel po dlouhou dobu. Výkon se snoubí s komfortem: dlouhá přívodní šňůra dovoluje snadnou úpravu účesu i svobodu pohybu, závěsné poutko umožňuje praktické skladování a odnímatelná mřížka nabízí snadné čištění pro dlouhou životnost. Vysoušeč vlasů Rowenta DC 2100 W: lehký fén pro účinné vysoušení s rychlými výsledky.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 2100  
Nastavení teploty 3  
Nastavení rychlosti 2  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Standardní  
Diffuser    
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
Barva Černá a měděná  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.