ROWENTA EXPERTISE PRO AC

EXPERTISE PRO AC
Neuvěřitelně rychlý a profesionální styling bez kompromisu

Neuvěřitelně rychlý a profesionální styling bez kompromisu

Nechté své vlasy zazářit dokonalou foukanou díky profesionálnímu vysoušeči Expertise Pro AC. Technologie Pro-Finisher umožňuje 2x rychlejší proudění vzduchu* - 200 km/h, ušetříte čas při vysoušení a výsledky budou dokonalé díky profesionálnímu příslušenství a výkonnému AC motoru. Odzbrojte své okolí dokonalým účesem jako byste právě vyšla od kadeřníka, 4 mm koncentrátor se perfektně hodí pro vyrovnávání a podtáčení vlasů. 8 mm koncentrátor zase použijete pro nadýchané účesy plné objemu.
Dlouhou životnost (až 3x delší než u klasických vysoušečů) zajišťuje AC motor. Vlasy jsou vysušené rychleji a zároveň zůstávají hydratované, zachovávají lesk a barvu. Z těchto důvodů jsou AC motory také celosvětově používány pro profesionální vysoušeče.
Ionizátor zajišťuje rovnoměrnou a účinnou distribuci iontů po celé délce vlasu.
Miliony záporně nabitých iontů, které vysoušeč produkuje, přitahují ze vzduchu molekuly vody a hydratují vlasy. Pronikají do nich a uzavírají a uhlazují jejich roztřepený povrch. Takto ošetřené vlasy úžasně odráží světlo a proto se oslnivě lesknou. Ionty zásobují vlasy hydratací, což je při působení tepla vysoušeče nezbytné pro to, aby se nepřesušovaly a neničily. Navíc hydratace přispívá k tomu, aby vlasy zůstávaly pružné a neměly tendenci vázat vzdušnou vlhkost a plihnout. Účes vydrží po celý den. A navíc jsou vlasy úžasně hebké na dotek a zbavené statické elektřiny!
Pro konečné zafixování účesu využijete funkci „studený vzduch“. Rozdíl mezi teplotou vysoušení a teplotou studeného vzduchu zafixuje účes tak, aby vydržel perfektní po dlouhou dobu. Technologie Pro-Finisher umožňuje vytvořit opravdu studený vzduch, oproti klasickým vysoušečům na pozici studený vzduch o více než 15°C chladnější. Výhodou tedy je, že není třeba zatěžovat vlasy stylingovými přípravky a účes déle vydrží.

 

*oproti jiným AC vysoušečům Rowenta

Referenční číslo : CV9520F0

Výhodyproduktu

Neuvěřitelně rychlý a profesionální styling bez kompromisu

Nechté své vlasy zazářit dokonalou foukanou díky profesionálnímu vysoušeči Expertise Pro AC.

Technologie Pro-Finisher umožňuje 2x rychlejší proudění vzduchu* - 200 km/h, ušetříte čas při vysoušení a výsledky budou dokonalé díky profesionálnímu příslušenství a výkonnému AC motoru.

Odzbrojte své okolí dokonalým účesem jako byste právě vyšla od kadeřníka, 4 mm koncentrátor se perfektně hodí pro vyrovnávání a podtáčení vlasů.

8 mm koncentrátor zase použijete pro nadýchané účesy plné objemu.

Dlouhou životnost (až 3x delší než u klasických vysoušečů) zajišťuje AC motor.

Vlasy jsou vysušené rychleji a zároveň zůstávají hydratované, zachovávají lesk a barvu.

Z těchto důvodů jsou AC motory také celosvětově používány pro profesionální vysoušeče.

Ionizátor zajišťuje rovnoměrnou a účinnou distribuci iontů po celé délce vlasu.

Miliony záporně nabitých iontů, které vysoušeč produkuje, přitahují ze vzduchu molekuly vody a hydratují vlasy.

Pronikají do nich a uzavírají a uhlazují jejich roztřepený povrch.

Takto ošetřené vlasy úžasně odráží světlo a proto se oslnivě lesknou.

Ionty zásobují vlasy hydratací, což je při působení tepla vysoušeče nezbytné pro to, aby se nepřesušovaly a neničily.

Navíc hydratace přispívá k tomu, aby vlasy zůstávaly pružné a neměly tendenci vázat vzdušnou vlhkost a plihnout.

Účes vydrží po celý den.

A navíc jsou vlasy úžasně hebké na dotek a zbavené statické elektřiny! Pro konečné zafixování účesu využijete funkci „studený vzduch“.

Rozdíl mezi teplotou vysoušení a teplotou studeného vzduchu zafixuje účes tak, aby vydržel perfektní po dlouhou dobu.

Technologie Pro-Finisher umožňuje vytvořit opravdu studený vzduch, oproti klasickým vysoušečům na pozici studený vzduch o více než 15°C chladnější.

Výhodou tedy je, že není třeba zatěžovat vlasy stylingovými přípravky a účes déle vydrží.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Rychlost vzduchu (km/h) 200  
120  
120  
Není k dispozici
Nastavení teploty 3  
3  
3  
3  
Nastavení rychlosti 2  
2  
2  
2  
Proud studeného vzduchu    
   
   
   
Povrch mřížky výstupu vzduchu Keramika  
Keramika  
Keratin & Shine  
Keramika  
Koncentrátor 2  
2  
1  
1  
Ochrana vlasů
Ionizátor    
   
   
   
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru AC  
AC  
AC  
DC  
Odnímatelná zadní mřížka    
   
   
   
Závěsné poutko    
   
   
   
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-230  V
Barva Black & copper  
Černá & Modrá  
Černá & Růžová  
Šedá & Černá  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.