ROWENTA FOR ELITE MOTION DRY CV5712F0 černá a růžová

MOTION DRY CV5712F0 černá a růžová
Ultra rychlé vysoušení

Fén Rowenta Motion Dry přináší ultra rychlé vysoušení a hladké, snadno upravitelné vlasy. Vysoká rychlost vzduchu s výkonným motorem 2 200 W, který vytvoří skvělé výsledky v okamžiku. Šest snadno použitelných nastavení rychlosti/teploty zajišťuje maximální kontrolu nad stylingem účesu. Koncentrátor nabízí maximální přesnost a perfektní lesk, difuzér přidává na objemu a pomáhá vytvořit dokonalé lokny. Fén Rowenta Motion Dry pro ultra rychlé vysoušení s rázem chladného vzduchu pro finální zafixování výsledného účesu.

Referenční číslo : CV5712F0

Fén na vlasy Rowenta Motion Dry: pro extra rychlé a snadné fénování

Fén Rowenta Motion Dry je navržen tak, aby vám díky mimořádně rychlému a zcela snadnému fénování zajistil klidnější a jednodušší rána. Výkonný 2 200W motor vám dává na dosah ruky silný proud vzduchu, který vám během pár chvil zajistí skvělé výsledky. K dispozici je šest nastavení rychlosti/teploty pro dokonalou úpravu účesu. Koncentrátor zaručuje naprostou přesnost a dokonalou konečnou úpravu, difuzér zase zvětšuje objem hned od kořínků a dokáže vykouzlit krásné kudrny. Praktické funkce usnadňují každodenní fénování – od lehké konstrukce přes odnímatelnou mřížku pro snadné čištění až po kabel dlouhý 1,8 m pro větší volnost pohybu. Dopřejte si jen to nejlepší: rychlé vysoušení vlasů pomocí fénu, jehož použití už nemůže být snazší, s funkcí rázu studeného vzduchu, který účes zafixuje a zajistí dlouhotrvající výsledky.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Nastavení teploty 3  
Nastavení rychlosti 2  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
Barva Černá a růžová  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.