ROWENTA MOVELING CV3820F0 modrá

MOVELING CV3820F0 modrá
100% účinnost pro rychlé fénování

Rowenta Moveling je vysoce výkonný fén, který rychle a efektivně přináší vynikající výsledky, a to se spotřebou energie nižší až o 20 %*. Ionizační efekt redukuje statickou elektřinu a krepatění a dosahuje hladkých a snadno upravitelných vlasů se zářivým leskem.

Referenční číslo : CV3820F0

*model 1800 W v porovnání s modelem 2300 W téhož výrobce

VYSOKÝ VÝKON SE SNOUBÍ S ENERGETICKOU ÚČINNOSTÍ

Rowenta Moveling v sobě spojuje vynikající výkon se sníženou spotřebou energie a nabízí rychlé a účinné vysoušení vlasů, kterým dodává výjimečný lesk.

S výkonem 2300 Effiwattů tento vysoce účinný fén dosahuje výsledků ekvivalentních modelu o příkonu 2300 W při skutečné spotřebě energie pouhých 1800 W, což znamená o 20 % vyšší energetickou účinnost*.

Statická elektřina a krepatění jsou redukovány, neboť přístroj vyzařuje miliony iontů, které na vlasu koncentrují molekuly vody a přinášejí hebké a snadno upravitelné vlasy se zářivým leskem.

Nastavení dle individuální volby zajišťuje dokonalé vyfénování vlasů a proud chladného vzduchu nakonec účes zafixuje, aby vydržel celý den.

To vše v lehkém a kompaktním provedení umožňujícím snadnou manipulaci a dokonalou ergonomii pro maximální komfort při použití.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 1800  
1700  
Není k dispozici 1600  W
Výkon 2300  Effiwatts
2100  Effiwatts
Není k dispozici Není k dispozici
Intenzita sušení 5,1  g/min
4,9  g/min
Není k dispozici Není k dispozici
Rozměr koncentrátoru 18 x 72  mm
18 x 72  mm
Není k dispozici Není k dispozici
Nastavení teploty 3  
3  
Není k dispozici Není k dispozici
Nastavení rychlosti 2  
2  
Není k dispozici Není k dispozici
Proud studeného vzduchu    
   
Není k dispozici    
Koncentrátor 1  
1  
Není k dispozici 1  
Ochrana vlasů
Ionizátor    
Není k dispozici Není k dispozici    
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
DC  
DC  
DC  
Závěsné poutko    
   
Není k dispozici    
Ekologická úspora energie    
   
Není k dispozici    
Lightweight    
Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
220-240  V
220-240  V
110-127 / 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1,8  m
1,8  m
Není k dispozici 1,8  m

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.