ROWENTA PREMIUM CARE INSTANT DRY CV6065F0

PREMIUM CARE INSTANT DRY CV6065F0
Ultra rychlé vysoušení s péčí pro zářivé a živé vlasy

Fén Premium Care Instant Dry přináší ultra rychlé výsledky a zářivý lesk. Vysoký výkon a větší rozptyl vzduchu díky unikátnímu patentovanému nástavci Moving Air Booster zlepšuje účinnost fénování a nastavení Advanced Care nabízí ideální teplotu pro nádherné vlasy.

Referenční číslo : CV6065F0

VÝKONNOST A PÉČE S ULTRA RYCHLÝMI VÝSLEDKY

Premium Care Instant Dry přináší ultra rychlé vysoušení pro nádherné vlasy se zářivým leskem.

Rychlé výsledky zaručuje příkon 2200W spolu s unikátním patentovaným nástavcem Moving Air Booster, jehož oscilační směrová tryska zajišťuje větší rozptyl vzduchu.

Výkon se snoubí s ochranou a péčí: nastavení Advanced Care chrání před přílišným působením tepla a udržuje vaše vlasy po celý den nádherné.

Generátor iontů zvyšuje lesk, hladkost a upravitelnost vlasů, redukuje krepatění a statickou elektřinu a difuzér dodává objem a vykresluje kudrny.

Díky moderním funkcím, jako je závěrečný proud chladného vzduchu pro dlouhodobé zafixování účesu, představuje fén Premium Care Instant Dry dokonalé řešení všech vašich potřeb péče o vlasy.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Nastavení teploty 3  
Nastavení rychlosti 2  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Statický  
Diffuser    
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
Barva Snow white & Metal cinnamon pink  
Ostatní "Advanced Care" temperature setting  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.