ROWENTA PREMIUM CARE PRO - VOLUME & CARE CV7465F0

PREMIUM CARE PRO - VOLUME & CARE CV7465F0
Objem a dokonalá péče od kořínků ke konečkům

Fén na vlasy Rowenta Premium Care Pro, který nabízí spojení rychlého fénování a objem vlasů se stimulujícím účinkem podporující růst, lesk a zdraví vlasů. Měkké masážní výstupky provádějí příjemnou, uvolňující masáž hlavy, která zlepšuje krevní oběh, posiluje vlasy a podporuje jejich zdravý růst. Dopřejte si dokonalou péči, úžasný objem a zářivý lesk díky účinnému masážnímu fénu.

Referenční číslo : CV7465F0

Výhodyproduktu

Fén na vlasy s difuzérem Premium Care Pro Active Diffuser - VOLUME & CARE: zdravé a lesklé vlasy plné objemu díky příjemné masáži hlavy

Fén na vlasy Rowenta Premium Care Pro  – Volume & Care umí vykouzlit úžasné účesy plné objemu a lesku a dopřát vašim vlasům výhody masáže zlepšující krevní oběh. Objevte uvolňující a příjemný požitek z fénování díky měkkým masážním výstupkům, které zlepšují krevní oběh, pomáhají vyživit vaše vlasy a podporují jejich růst. Pravidelné používání povede ke zlepšení stavu vašich vlasů, které tak získají vše, co potřebují v každodenním shonu. Tento masážní fén s difuzérem dokáže vykouzlit úžasné účesky překypující energií. Jeho generátor iontů vlasy hydratuje, uhlazuje, usnadňuje jejich úpravu a dodává jim zářivý lesk. K tomu ještě silný motor s příkonem 2 400 W pro rychlé fénování, takže dosáhnete dokonalého vzhledu během pár okamžiků.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 2400  W
Nastavení teploty 3  
Nastavení rychlosti 2  
Proud studeného vzduchu    
Povrch mřížky výstupu vzduchu Kašmir Keratin  
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Aktivní  
Diffuser    
Ochrana vlasů
Pečující nastavení "Respekt"    
Ionizátor    
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1.8  m
Barva černá a zlatorůžová  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.