ROWENTA SIGNATURE PRO AC CV7840F0 černá

SIGNATURE PRO AC CV7840F0 černá
RYCHLÁ A PROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA ÚČESU

Rychlá a profesionální úprava účesu

Vysoušeč Signature Pro AC přináší výsledky profesionální kvality rychle a účinně díky profesionálnímu AC motoru, generátoru iontů, který redukuje statickou elektřinu, pro hladké, zdravě vypadající a snadno upravitelné vlasy, obohacené zářivým leskem. Tento vysoce výkonný fén kombinuje AC motor s dlouhou životností a vysokou rychlost proudu vzduchu až 100 km/h.

Referenční číslo : CV7840F0

VYSOUŠEČ ROWENTA SIGNATURE PRO AC: PROFESIONÁLNÍ VYSOUŠECÍ SÍLA SE POJÍ S DOKONALÝM LESKEM

Vysoušeč Signature Pro AC přináší vynikající výkon pro výsledky v profesionální kvalitě a zářivý lesk vlasů. Generátor iontů vytváří hebké, lesklé a snadno upravitelné vlasy, neboť redukuje statickou elektřinu a krepatění. Profesionální AC motor je zárukou dlouhé životnosti a trvanlivosti a vysoká rychlost proudu vzduchu až 100 km/h zajišťuje vysoce efektivní výsledky bez dehydratace vlasů. 3 nástavce příslušenství nabízí širokou škálu úprav účesu: ultra tenký 7mm koncentrátor a tenký 9mm koncentrátor poskytují lepší přesnost při tvarování vlasů do posledního detailu, difuzér vytváří přirozený objem a vykresluje prameny vlnitých vlasů. Navíc precizně navržená ergonomie pro snadné držení a funkce finálního chladného vzduchu, který zafixuje účes na dlouhou dobu. Vysoušeč Signature Pro AC: kvalitní účes s vynikajícím leskem.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 2200  W
Rychlost vzduchu (km/h) 100  
Nastavení rychlosti / teploty 6  
Proud studeného vzduchu    
Koncentrátor 2  
Typ difuzéru Statický  
Příslušenství 1: 6  
Příslušenství 2: 9  
Diffuser    
Ochrana vlasů
Ionizátor Není relevantní  
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru AC  
Odnímatelná zadní mřížka    
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1.8  m

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.