ROWENTA STUDIO DRY CV5361F0 starorůžová

STUDIO DRY CV5361F0 starorůžová
Ultra kompaktní a účinný, s funkcí pečujícího vysoušení „advanced care“

Premium Care Studio Dry je ultra kompaktní a účinný fén s trojitým koncentrátorem vzduchu pro vysoce přesné směrování vzduchu. Příkon 2100 W zajišťuje rychlé vysoušení, nastavení Advanced Care chrání před přílišným působením tepla a zachovává zdraví vlasů. Ideální pro barvené a jinak namáhané vlasy se sklonem k poškození.

Referenční číslo : CV5361F0

KOMPAKTNÍ A ZÁROVEŇ VELMI ÚČINNÝ

Ultra kompaktní a výkonný fén Premium Care Studio Dry se pyšní vysoce přesným proudem vzduchu díky svému jedinečnému patentovanému trojitému koncentrátoru Triple Air Precision.

Příkon 2100W zajišťuje rychlé výsledky, nastavení Advanced Care chrání před přehřátím a zachovává krásu vlasů.

Generátor iontů kombinovaný s unikátním patentovaným povrchem Cashmere Keratin s obsahem arganového oleje dodává vlasům lesk a hebkost.

Nastavení chladného vzduchu účes po fénování zafixuje pro dlouhotrvající výsledky.

Závěsné poutko usnadňuje ukládání a 3 polohy umožňují individuální nastavení pro úpravu proudu a teploty s naprostou kontrolou a přesností.

Premium Care Studio: ultra kompaktní fén s plnou výbavou pro vysoušení vlasů s péčí a dlouhodobou výdrží účesu.

Technické parametry / porovnání

VÝKON / NASTAVENÍ
Příkon 2100  W
Nastavení rychlosti / teploty 3  
Proud studeného vzduchu    
Povrch mřížky výstupu vzduchu Kašmir Keratin  
Koncentrátor 1  
Příslušenství 1: Triple air precision concentrator  
Ochrana vlasů
Ionizátor    
Ergonomie / komfortní užívání
Typ motoru DC  
Kompaktní    
Závěsné poutko    
Technické specifikace
Napětí 220-240  V
Délka přívodního kabelu 1.8  m
Barva Black & Metal cinnamon pink  
Ostatní "Advanced Care" temperature setting  

Dokumentace

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.