FORMULA ONE BY ROWENTA Formula 1® Zastřihovač vousů Rowenta TN384MF0

Formula 1® Zastřihovač vousů Rowenta TN384MF0
Bezpečný a nepřekonatelný výkon při zastřihování

Se zastřihovačem vousů Formula 1® Rowenta TN384MF0 si užijete dlouhodobý výkon a dokonalé zastřižení jedním tahem, a to i u hustších vousů. Skvěle se přizpůsobí jakékoli délce vousů. Díky voliči přesnosti, který nabízí 39 délek zastřižení, snadno zvládnete úpravu vašeho stylu. Jeho nerezové břity s titanovým povrchem jsou příslibem optimální ostrosti den za dnem, zatímco bezkonkurenčních 180 minut výdrže baterie a digitální monitorování baterie zajistí nepřerušované a bezstarostné použití.

Referenční číslo : TN384MF0

Výhodyproduktu

Formula 1® Zastřihovač vousů Rowenta TN384MF0

S pánským zastřihovačem vousů Formula 1® Rowenta TN384MF0 budete vždy vypadat upraveně. Jeho nerezové břity s titanovým povrchem zajistí dlouhotrvající ostrost a dokonalé zastřihávání jediným tahem i u těch nejhustších vousů. Zastřihovač se postará o každé vousy, od dlouhých po krátké, díky voliči přesnosti, který nabízí 39 délek zastřižení s přesností nastavení na 0,5 mm - pro dokonalý styl. Jeho lithium-iontová baterie s dlouhou výdrží současně nabízí až 180 minut provozní výdrže spolu s funkce rychlého dobití za 90 minut. Je vybaven digitálním indikátorem nabití baterie pro bezstarostné použití. Už nikdy se vám nevybije baterie! Možnost použití s kabelem i bez kabelu navíc zvyšuje praktičnost použití. Tento zastřihovač vousů má moderní design spolu s omyvatelnými břity pro dokonalou hygienu a je vybaven USB kabelem a vysoce kvalitním protinárazovým cestovním pouzdrem pro snadné skladování a přenášení.

Technické parametry / porovnání

KVALITNÍ ZASTŘIŽENÍ JEDNÍM TAHEM
Materiál čepele Nerezová ocel  
Povrch čepele Titan  
Rychlost motoru (ot/min) 6500 ot./min.  
Nastavení rychlosti 1  
PŘESNOST
Ukazatel délky zastřižení Nastavitelné kolečko  
Oblasti zastřižení Vousy  
POUŽITÍ - ZPŮSOBY STŘÍHÁNÍ
Čepel na zastříhování vousů    
Šířka čepele na zastříhování vousů 39  mm
Typ nástavce na vousy Adjustable  
3 denní strniště    
Počet nastavení délky zastřižení vousů 39  
Number of beard combs 2  
Beard type 3 day beard and long beard  
Provozní doba 180 min  
Čas dobíjení 1h30  h
Baterie s rychlým dobitím    
Použití Bezšňůrové + šňůrové použití  
Typ baterie Lithium ion  
Odnímatelná holicí hlava    
Čištění Omyvatelná hlava  
Další příslušenství Olejnička + kartáček  
Ukazatel nabití LCD  
Skladování Vanity  
Typ zástrčky EU  
Technické specifikace
Napětí 100-240  V
Ostatní Systém uzamykání hřebenového nástavce  

Dokumentace

Časté otázky

Ne. Nedoporučujeme používat přístroj na vás samotných, a to z důvodu bezpečnosti a pro zajištění lepších výsledků.
Ne. Zastřihovač nelze současně dobíjet a používat.
Doporučujeme používat zastřihovač vlasů na čisté a suché vlasy.
Před prvním použitím zastřihovače vlasů jej nechte nabít po dobu 14 hodin. Při dalších 3 použitích zastřihovače vlasů je důležité, abyste jej nechali vybít. Doporučená doba následného dobíjení je 8 hodin. Když kontrolka nabíjení svítí červeně, přístroj se nabíjí.
Po každém použití čepel očistěte dodávaným čisticím kartáčkem. V případě potřeby můžete použít také lehce navlhčený hadřík. Pro důkladnější čištění čepele umožňují některé typy její sejmutí.
Čistě z důvodu výkonu je důležité, abyste čepel mazali při 2 použitích ze 3. Použijte dodávaný mazací olej nebo kvalitní olej bez obsahu kyselin (např. olej na šicí stoje). Na každý konec čepele kápněte kapku oleje a na několik minut zastřihovač vlasů zapněte. Přebytečný olej pak setřete hadříkem.
Náš stříhací strojek zřídkakdy vyžaduje čištění (pokud nebyl použit na více lidech). Čepele musí být očištěny po každém použití za použití malého štětečku. Obdobně můžete rovněž používat tento štěteček k odstranění vlasů z hřebene.
Ne. V případě dobíjecích modelů musíte používat dobíjecí baterie NiCd nebo NiMH. Nepoužívejte běžné baterie, jelikož jim hrozí, že se roztečou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Ne. Náš stříhací strojek lze používat pouze na vlasy. Jakékoli jiné použití může vést ke zničení přístroje nebo zranění.
Pokud je stříhací strojek dobíjecí, vydrží baterie 40 minut od úplného dobití.
Seřizovací kolečko pro jemné nastavení Vám umožní přesně nastavit délku střihu, čímž poskytuje dokonalou úpravu vlasů nebo zastřižení fousů.
Jsou k dispozici tyto různé délky:
Poloha č. 1 = 0,8 mm
Poloha č. 2 = 1,1 mm
Poloha č. 3 = 1,4 mm
Poloha č. 4 = 1,7 mm
Poloha č. 5 = 2,0 mm
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.