ROWENTA AIR FORCE 360 RH9079WO

AIR FORCE 360 RH9079WO
vysoká výkonnost na všech typech povrchů!

Každodenní vysávání je nejlepší způsob, jak dosáhnout dokonale uklizené domácnosti. Aby tuto činnost co nejvíce usnadnila, uvádí značka Rowenta AIR FORCE™ 360, bezdrátový tyčový a současně i ruční vysavač; tento model 3v1 se doma rychle stane vaším každodenním pomocníkem. Je lehký a mimořádně výkonný a lze jej denně používat pro odstraňování prachu i z těch nejméně dostupných míst!

Reference : RH9079WO

Výhodyproduktu

VÝKONNOST, VŠESTRANNOST A PRAKTIČNOST = 3v1

Vítá vás generace tyčových vysavačů 2.0. Tento bezdrátový vysavač typu 3v1 nabízí všestranné funkce odstraňování prachu pro celou vaši domácnost. Jediným cvaknutím se tato vysoce výkonná úklidová pomůcka změní v mimořádně účinný ruční přístroj, který zajistí přístup do každého koutu i skuliny, nebo v nástroj pro úklid ve výškách. Motorizovaná sací hubice (až 6500 ot./min.) zvládá s optimálními výsledky veškeré druhy podlah a pokročilá cyklonová technologie Air Force zajišťuje vysoce účinnou filtraci a dlouhotrvající výkon. Elektrický mini turbokartáč speciálně navržený pro majitele domácích mazlíčků umožňuje odstraňování zvířecích chlupů. To vše s komfortem bezdrátového vysavače napájeného baterií Li-Ion 21,9 V, která umožňuje až 20 minut úklidu.*

* V poloze „standard“

Dokumentace

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.