ROWENTA X TREM POWER CYCLONIC RO6230/RO6235

X TREM POWER CYCLONIC RO6230/RO6235
 X-Trem cleaning performance, 3 times longer*

X-Trem Power is a bagless vacuum cleaner that combines advanced cyclonic technology with high-performance cleaning power and convenient features. An innovative twin filtration system comes together with a high-efficiency suction head for optimum cleaning results across all varieties of surfaces.

Referenční číslo : RO6235EA

*Compared to RO53/MO53 - Quantity of dust vacuumed, before maintenance of filters, while maintaining a higher level of performance on all types of floors

*Compared to RO53/MO53 - Quantity of dust vacuumed, before maintenance of filters, while maintaining a higher level of performance on all types of floors.

*Compared with a previous range of 2100W vacuum cleaners by Rowenta.

OPTIMUM RESULTS AND LONG-LASTING PERFORMANCE

Delivering outstanding cleaning results with filtration that is built to last, X-Trem Power combines advanced cyclonic technology, high-efficiency suction and convenient features into one powerful cleaning package. Advanced cyclonic technology with a twin filtration system – featuring both ultra-performance foam and a washable high-efficiency filter – produces an optimum separation of dust and air for efficient, high-quality results that last three times longer.* A powerful, high-efficiency suction head removes ground-in dirt and tackles large spills. Performance is matched by outstanding convenience and ease-of-use: an effortless removal and emptying process, an ergonomic easy carry handle, and a high-capacity 2.5 L container for greater autonomy and less frequent emptying. *Compared to RO53/MO53 - Quantity of dust vacuumed, before maintenance of filters, while maintaining a higher level of performance on all types of floors.    

Prohlédněte si exkluzivní nabídky obchodu s příslušenstvím

Dokumentace

Časté otázky

Kontrolujte, zda nejsou příslušenství, trubice a flexibilní hadice zcela ani částečně ucpané a zda nejsou ucpané filtry.
Došlo k aktivaci ochrany proti přehřátí vysavače. Je třeba vyčistit motorový filtr, vyměnit filtr (k dispozici v závislosti na modelu) a vyměnit prachový sáček nebo vyprázdnit nádobu na prach. Poté počkejte 30 minut, než přístroj znovu zapnete.
Pokud zpomalí navíjení elektrické šňůry, celou ji vytáhněte a stiskněte tlačítko navíjení.
Příčin problému může být několik:
• Regulátor sání je v otevřené pozici, zavřete ho.
• Sací hubice nebo trubka je ucpaná: Zkontrolujte trubku, hubici a hadici.
• Nádoba na prach nebo prachový sáček jsou plné, vyměňte je nebo vyčistěte (v závislosti na modelu).
• Filtrační systém je zanesený, vyčistěte ho nebo vyměňte.

Pokud problém přetrvává, obraťte se na autorizovaného servisního partnera.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Kartáč s elektrickým sáním je rotační kartáč s pohonem, který je zárukou vysoké účinnosti při čištění. Zařízení je vybaveno stejně velkými kartáči, které z koberce odstraní nitě, vlasy nebo psí srst.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.