ROWENTA AIR FORCE EXTREME POWER PRO

AIR FORCE EXTREME POWER PRO

Výkonný úklidový pomocník vždy po ruce

Air Force Extreme Power Pro je výkonný bezdrátový vysavač, který nabízí optimální úklid a vynikající komfort použití. Jedná se o ultra moderní úklidovou pomůcku, která obsahuje Li-Ion Pro baterii pro delší dobu provozu a rychlé dobíjení, sací hubici DELTA Vision s LED osvětlením a aktivním motorizovaným turbokartáčem a vysoce výkonnou cyklonovou technologii.

Reference : RH8895WO

VYSOKÝ VÝKON S MIMOŘÁDNÝM KOMFORTEM

Air Force Extreme Power Pro nabízí vysoký komfort a vynikající výsledky. Sací hubici DELTA s aktivním motorizovaným turbokartáčem (až 6 200 ot./min.) doplňuje vysoký výkon cyklonové technologie Air Force pro mimořádně důkladné vysávání do hloubky. Unikátní patentovaná trojúhelníková sací hubice je speciálně navržena tak, aby dosáhla do všech koutů a skulin a zajistila maximální pokrytí i v prostorech náročných na úklid. LED osvětlení Delta Vision zajišťuje vysokou viditelnost i na nízkých a obtížně dostupných místech. Špičkové funkce zajišťují optimální úklid: Li-Ion Pro baterie s dlouhou životností, rychlým šestihodinovým dobíjením a třemi světelnými indikátory, snadno vyprazdňovatelný zásobník na prach, mimořádně lehké provedení pro snadnější přenášení a ergonomický design s vertikální parkovací polohou.

Technické parametry / porovnání

Cordless handstick category Dedicated handstick  
Technologie Cyklónová technologie  
Motorizace Univerzální motor  
Poloha rychlosti 3  
Typ baterie Lithium ion  
Napětí 32.4V  
Čas chodu (min. poloha) Up to 75 min  
Čas dobíjení 6h max  
Typ nabíjení Jack  
Ukazatel času chodu 3  
Tvar sací hubice Delta  
Systém čištění kartáčové tyče    
Objem nádoby na odpad 0.5  L
Filtrace Foam filter  
Parkovací poloha    
Úroveň hluku 80  dB(A)
Rukojeť oka    
Formát Standard  
Rozměry (d x š x v) 250 X 284 X 1200  mm
Hmotnost 3.6  kg
Barvy Carbon  

Časté otázky

Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.