ROWENTA INSTANT SOFT COMPACT

INSTANT SOFT COMPACT

VIDITELNÉ VÝSLEDKY PO PRVNÍM POUŽITÍ.* DLOUHODOBÁ EPILACE PRO HLADŠÍ POKOŽKU JIŽ OD PRVNÍHO OŠETŘENÍ.  

Instant Soft Compact je přístroj pro dlouhodobé odstraňování chloupků na základě efektivní a bezpečné technologie IPL (Intense Pulsed Light). Pro dlouhotrvající výsledky jej používají profesionálové v epilačních salonech. Hlavní výhoda IPL oproti jiným epilačním metodám spočívá v tom, že ošetření je bezbolestné, hygienické, bezpečné a přináší trvalé výsledky. Díky přístroji Instant Soft Compact získají uživatelé výkonnou epilační metodu, aniž by jakkoli snížili své nároky na bezpečnost.  

Reference : EP9600F0

Výhodyproduktu

INOVACE PRO BEZPEČNOU, EFEKTIVNÍ A DLOUHOTRVAJÍCÍ DEPILACI

Instant Soft Compact představuje chytré a bezpečné řešení pro dlouhodobé odstraňování chloupků pomocí koncentrovaných světelných paprsků.

Technologie Pro-Precision pomocí unikátního patentovaného válečku zajišťuje, aby nedošlo k vynechání žádného místa, a brání dvojímu ošetření téže oblasti, čímž významně snižuje riziko popálení.

K dalším bezpečnostním funkcím patří detektor kontaktu s pokožkou, který zablokuje světelný pulz, pokud zařízení není ve styku s pokožkou, a inteligentní detektor barvy pokožky, který zabrání světelnému pulzu na příliš tmavé pokožce.

S pěti variantami nastavení podle různých tónů pleti, dvěma lampami, z nichž každá nabízí úžasných 75 000 záblesků, a v kompaktním provedení je Instant Soft Compact ztělesněním inovační technologie.

Výsledkem je precizní a efektivní epilace pro hladší pokožku.

* Externí test z května 2015 provedený u 30 uživatelek

Technické parametry / porovnání

Rotační váleček zajišťující přesnost    
Není k dispozici Není k dispozici
Vysoce výkonné lampy 2*75K  
Není k dispozici Není k dispozici
Velikost okénka 3 cm²  
Není k dispozici Není k dispozici
Intenzita světla 5J/cm²  
Není k dispozici Není k dispozici
Kompatibilita fototypu I-IV  
Není k dispozici Není k dispozici
Stupeň intenzity 1-5  
Není k dispozici Není k dispozici
Patenty Pro-precision systém pro vysokou přesnost a rovnoměrnou epilaci  
2  
1  
Detektor odstínu pokožky    
Není k dispozici Není k dispozici
Snímač kontaktu s pokožkou    
Není k dispozici Není k dispozici
Integrovaný UV filtr    
Není k dispozici Není k dispozici
Lampy 2  
Není k dispozici Není k dispozici
Vyměnitelná lampa    
Není k dispozici Není k dispozici
Automatický režim impulzu – průběžný    
Není k dispozici Není k dispozici
Bodový režim impulzu    
Není k dispozici Není k dispozici
Délka procedury 3,5,8,20 min  
Není k dispozici Není k dispozici
Zóny Nohy a tělo  
Nohy a tělo  
Nohy a tělo  
Napájecí zdroj Síť  
Síť  
Síť  
Voltáž 100-240  V
220-240  V
220-240  V
Příkon 36  W
11,1  W
4,8  W
Délka napájecího kabelu 1,8  m
2  m
2  m
Barvy Bíla + Modrá  
Bílá + oranžová  
Bílá + Růžová  

Časté otázky

Podpaží je pro odstraňování chloupků citlivou oblastí, protože kůže je zde jemná a citlivá (často zde lze po odstranění chloupků vidět červené tečky) a protože je podpaží pomocí hlavy epilátoru hůře přístupné. Epilátorem jde celkem snadno pohybovat po nohou, s podpažím je to však mnohem obtížnější, protože se jedná o prohlubeň. Někdy může být nutné na hlavu epilátoru proti pokožce mírně zatlačit, aby byla epilace účinná. Na níže uvedených obrázcích jsou uvedeny vhodné pohyby k účinnému a bezbolestnému odstranění chloupků v podpaží.
Pro odstraňování chloupků z podpaží by mělo být použito příslušenství pro „citlivé oblasti“, které se připevní na hlavu epilátoru.
Ne. Přístroj se nesmí používat na obličeji, poškozené, spálené nebo podrážděné pokožce, v citlivých partiích (křečové žíly, mateřská znaménka atd.) nebo pokud trpíte kožním onemocněním (jako např. ekzém, záněty, akné atd.).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Bezprostředně po epilaci se raději vyhýbejte opalování a koupání v moři, pokožka je citlivá. Pokud plánujete epilaci, platí stejná doporučení. Před epilací se neopalujte, aby nebyla pokožka příliš citlivá.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přístroj lze použít na nohy, podpaží, ruce, bikini partie, ale nikoli na krk, obličej a bradavky.