ROWENTA FOR ELITE EASYLISS SF1512

EASYLISS SF1512

DOKONALÁ A SNADNÁ ÚPRAVA ÚČESU

DOKONALÁ A SNADNÁ ÚPRAVA ÚČESU Tento stylingový nástroj 2 v 1 nabízí vysokou teplotu pro rychlé a dokonalé výsledky a účinnost při jediném pohybu. Při teplotě žehlení 200 °C zůstává teplo stabilní a konzistentní v celém upravovaném pramenu vlasů. Keramický povrch dodává vlasům hebkost a lesk.

Reference : SF1512F0

DOKONALE VYŽEHLENÉ VLASY SE ZÁŘIVÝM LESKEM

Žehlička na vlasy Easyliss přináší rychlé a efektivní výsledky díky profesionální teplotě a je dokonalou stylingovou pomůckou, která vlasy uhladí a zajistí jim zářivý lesk.

Tato spolehlivá žehlička na vlasy je vybavena možnostmi teploty až do 200 °C pro rychlejší a efektivnější úpravu účesu.

Keramický povrch zajišťuje perfektní kluznost při žehlení a finální zářivý lesk.

Systém plovoucích žehlicích desek vyvíjí optimální tlak pro maximální účinnost bez poškození a polámání vlasů a dlouhé žehlicí desky umožňují snadné tvarování vlasů až ke konečkům.

Díky vlastnostem, jako je systém zamykání desek pro bezpečné a snadné skladování, šňůra otočná o 360° pro lepší manipulaci a rychlé nahřátí, poskytuje žehlička na vlasy Easyliss při žehlení vlasů spolehlivé výsledky a dosahuje úžasného hladkého vzhledu vlasů se zářivým leskem.

Technické parametry / porovnání

Povrch desek Ceramic Tourmaline  
Keramika  
Funkce Zcela rovné a kadeře  
Zcela rovné a kadeře  
Plovoucí desky    
   
Ukazatel teploty    
   
Bezpečnost Systém zámku  
Systém zámku  
Voltáž 110-240  V
110-240  V
360° otočná šňůra    
   
Typ topného prvku Hliník  
Hliník  
Záruka 1 ROK  
1 ROK  

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.