ROWENTA PREMIUM CARE LISS&CURL

PREMIUM CARE LISS&CURL

OKOUZLUJÍCÍ NAROVNÁVÁNÍ I NATÁČENÍ, OCHRANA VLASŮ*

OSLNIVÉ NAROVNÁVÁNÍ I NATÁČENÍ, OCHRANA VLASŮ* Žehlička na vlasy Liss & Curl 2-in-1 nabízí vynikající narovnávání vlasů díky inovativnímu systému Straight Optimizer. Při optimální teplotě 170 °C jsou vlasy chráněny a zachovávají si 100% odolnost, unikátní patentovaný povrch Cashmere Keratin s arganovým olejem v kombinaci s generátorem iontů přináší zářivý lesk.

Reference : SF7660F0

SKVĚLÉ VÝSLEDKY NAROVNÁVÁNÍ A NATÁČENÍ VLASŮ

Žehlička na vlasy Liss & Curl 2-v-1 přináší elegantně vyhlazené a svůdné vlny a spojuje účinnost v jediném kroku s optimálním nastavením teploty pro vynikající styling. Systém Straight Optimizer je unikátní patentovanou inovací využívající silikonový pásek, který jemně napíná vlasy a umožňuje dosáhnout bezchybných výsledků jediným pohybem. Optimální teplota 170 °C zachovává 100% odolnost vlasů* pro nádherný styl s jistotou ochrany vlasu. Kombinace generátoru iontů a unikátního patentovaného povrchu Cashmere Keratin s arganovým olejem přináší hladké a snadno upravitelné vlasy, které zdobí zářivý lesk. Dokonalost doplňují další funkce: šňůra otočná o 360° pro praktické a komfortní použití a bezpečné ukládání díky systému zamykání desek.

*Test lámavosti provedený na normálních vlasech evropského typu s – Nezávislá laboratoř – Francie/srpen 2012.

Technické parametry / porovnání

Povrch desek Cashmere Keratin  
Funkce Zcela rovné a kadeře  
Systém natáčení    
Plovoucí desky    
“Respekt funkce” nastavení teploty 170°C    
Nastavení teploty podle typu vlasů    
Iontový generátor    
Displej LCD  
Závěsné poutko    
Bezpečnost Systém zámku  
Voltáž 110-240  V
360° otočná šňůra    
Typ topného prvku Hliník  

Časté otázky

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.