ROWENTA POWERLINE

POWERLINE

RYCHLÉ A SNADNÉ VYSOUŠENÍ VLASŮ

VYSOKÁ ÚČINNOST PRO ULTRA RYCHLÉ FÉNOVÁNÍ Powerline je vysoce účinný fén, který nabízí rychlé a snadné výsledky a pomůže vám dosáhnout dokonalého vzhledu za minimum času. Nastavení tří rychlostí/teplot umožňuje úplnou kontrolu, příkon 2200 W nabízí účinné vysoušení a proud chladného vzduchu účes zafixuje, aby vydržel perfektní po dlouhou dobu.  

Reference : CV4923F0

SNADNÉ A ÚČINNÉ FÉNOVÁNÍ ZA MINIMUM ČASU

Díky fénu Powerline, který nabízí rychlé vysoušení vlasů bez námahy, máte snadnou a efektivní úpravu účesu na dosah ruky.

Tento vysoce výkonný fén je vybaven příkonem 2200 W pro maximální účinnost fénování.

Tři stupně nastavení rychlosti/teploty vám umožňují upravovat proud vzduchu a teplotu pro plnou kontrolu během fénování.

Koncentrátor zajistí vysoce precizní detaily a dokonalou finální úpravu s proudem chladného vzduchu, který výsledný účes zafixuje v požadovaném tvaru, aby vydržel celý den.

Celou nabídku fénu Powerline rozšiřují i velmi praktické funkce: odnímatelná mřížka pro snadné čištění a delší životnost, dlouhá přívodní šňůra pro větší pohodlí při použití a závěsné poutko pro praktické ukládání.

Technické parametry / porovnání

Příkon 2200  W
2100  W
2100  W
Není k dispozici
Speed / Temperature settings 3  
Není k dispozici Není k dispozici Není k dispozici
Vystřelení studeného vzduchu    
   
   
Není k dispozici
Koncentrátor 1  
1  
1  
Není k dispozici
Odnímatelná mřížka    
   
   
Není k dispozici
Typ motoru DC  
DC  
DC  
Není k dispozici
Závěsné poutko    
   
   
Není k dispozici
Voltáž 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Není k dispozici
Délka napájecího kabelu 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Není k dispozici
Barvy Černý  
Černá a Růžová  
Azurová & Bílá  
Není k dispozici

Časté otázky

Vysoušení vlasů urychlíte použitím maximální rychlosti. Ale při tvarování vlasů doporučujeme použití slabšího proudu, aby se vlasy necuchaly.
Nasměrujte proud vzduchu na část vlasů, kterou chcete tvarovat (při vysoké teplotě), pak spusťte proud studený proud vzduchu pro rychlé zchlazení. Tato metoda přechodu mezi teplotami tvaruje vaše vlasy daleko účinněji.
Koncentrátor umožňuje vysoušet konkrétní pramen vlasů, použijte nástavec a směřujte proud teplého vzduchu přímo na pramen vlasů, který chcete vysušit.
Difuzér dodává vlasům objem.
Tato funkce automaticky nastavuje nejlepší kompromis mezi teplotou a proudem vzduchu, aby nedocházelo k nežádoucímu přesušování vlasů.
Tato funkce automaticky vypne vysoušeč vlasů v případě, že se s ním nehýbe, a opět jej zapne, jakmile se začne znovu používat.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Vysoušeče vlasů nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vlasy a jiné nečistoty zachycené v zadní části ochranné mřížky můžete čistit dodávaným příslušenstvím nebo lehce navlhčeným hadrem. K čistění přístroje nikdy nepoužívejte alkohol ani jej nenamáčejte do vody. (Nezapomeňte vysoušeč vlasů před každým čištěním odpojit ze sítě).
Jedná se o normální jev. Bezpečnostní zařízení přístroj automaticky vypnulo kvůli přehřátí (mohlo se například jednat o vlas nebo jinou nečistotu zachycenou v zadní ochranné mřížce). Počkejte, než se vysoušeč vlasů ochladí (20 minut).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Tlačítkem proudu studeného vzduchu můžete vlasy lépe tvarovat a zpevnit jejich tvar.
S vysoušeči vlasů vybavenými touto funkcí použijte difuzér s pohyblivými prsty. Docílíte tak rostoucího objemu od kořínků po konečky.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.