ROWENTA FOR ELITE BRUSH ACTIV 2 1000 CF9232

BRUSH ACTIV 2 1000 CF9232

RYCHLÉ VYSOUŠENÍ VLASŮ S OBJEMEM PRO OSLNIVÉ VÝSLEDKY

Profesionální styling s maximálním objemem a leskem vlasů.  Brush Activ’ nabízí vynikající výkon, zářivý lesk a příkon 1000 W zajišťuje rychlé vysoušení vlasů bez námahy. Dva rotační kartáče (50 mm a 30 mm) poskytují vysoušení na profesionální úrovni a povrch Keratin & Shine redukuje statickou elektřinu a krepatění pro dosažení hladkých a snadno upravitelných vlasů.

Reference : CF9232D0

PROFESIONÁLNÍ VYSOUŠENÍ VLASŮ SE ZÁŘIVÝM LESKEM

S dokonalou kombinací účinné výkonnosti a nejvyšší kvality nabízí rotační kartáč Brush Activ’ rychlé vysoušení a úžasné lesklé vlasy.

Povrch Keratin & Shine redukuje krepatění a statickou elektřinu a dosahuje hladkých a snadno upravitelných vlasů obohacených o zářivý lesk.

Dva různé kartáče vyhovují všem typům vlasů od dlouhých a středně dlouhých po krátké a příkon 1000 W zajistí účinné vysoušení a rychlé výsledky.

Brush Activ’ je vybaven funkcí automatické rotace, která umožňuje souběžné vysoušení a napodobuje pohyb kadeřníka pro vysoušení a dokonalý styling jedním krokem.

Technické parametry / porovnání

Nastavení rychlosti 2  
Není k dispozici 2  
1  
Nastavení teploty 2  
Není k dispozici 2  
1  
Nastavení proudění vzduchu 1  
2  
1  
1  
Vystřelení studeného vzduchu    
   
   
   
Povrch Keratin & Shine  
Keramika  
Keramika  
Keratin & Shine  
Funkce Ohřívání, foukání a otáčení  
Ohřívání, foukání a otáčení  
Ohřívání, foukání a otáčení  
Ohřívání, foukání a otáčení  
Průměr kartáče 50 & 30  mm
50mm & 30  mm
30 & 50  mm
50  mm
Více průměrů    
   
   
   
Tvar Oblý  
Oblý  
Oblý  
Oblý  
Automatické otáčení    
   
   
   
Nastavitelná teplota ANO  °C
Není k dispozici YES  °C
Není k dispozici
Příslušenství 3: Kryt na kartáč  
Není k dispozici OCHRANNÝ KRYT  
Není k dispozici
Účinný při nízké teplotě    
   
   
   
Střídavé otáčení YES  
Ano  
ANO  
Ano  
Odnímatelná mřížka    
   
   
   
Závěsné poutko    
   
   
   
360° otočná šňůra    
   
   
   
Typ topného prvku Hliník  
Není k dispozici Jiné  
Hliník  
Barva Černá a růžová  
Bílá a metalická malinová  
Není k dispozici Černá a Růžová  

Časté otázky

Výměnu provádějte, když je zařízení vychladlé. Zabráníte tak vzniku popálenin. Stlačte ‚kleště‘ na straně destiček s vysuňte je. Při nasazování destiček je nasuňte do nejdále, zkontrolujte, že jsou správně nasazené, aby se nehýbaly.
Při natáčení kadeří používejte vždy stejnou část přístroje, nepokoušejte se využít celou jeho délku. Volnou rukou držte chladnou špičku.
Výhřevný prvek kulmy se při použití silně zahřívá, proto buďte opatrní a vyhýbejte se styku s pokožkou. Pozor, aby se šňůra nedostala do kontaktu s horkými částmi přístroje.
Jakmile zvolíte požadované nastavení, vyčkejte 10 min, než dosáhne spotřebič požadované teploty.
Tato funkce eliminuje statickou elektřinu a činí tak vlasy pružnější a snadněji upravitelné. Navíc budou vlasy i lesklejší, protože na nich nebude ulpívat prach.
Použijte hřeben s velkým průměrem pro všeobecnou úpravu vlasů a hřeben s malým průměrem pro konečnou úpravu vlasů(vytváří více zdůrazněná natočení loken směrem dovnitř nebo ven).
Vlasy musí být čisté, rozčesané a suché, aby bylo zabráněno poškození.
Spotřebič nechte pokaždé vychladnout v bezpečnostním stojánku. Po úplném vychladnutí setřete pracovní plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor aby voda nebo jiná kapalina nepronikla do rukojeti.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Ne. Společně s přístrojem nepoužívejte chemické přípravky na vlasy, aplikujte je, až vlasy vychladnou a žehličku na vlasy už nebude používat. Přístroj nepoužívejte ani na syntetické vlasy jako např. prodloužení nebo paruky.
Ano. Vlasy uchopte pevně u kořínků do kleští. Jemným pohybem přejeďte kulmou až ke konečkům vlasů. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.
Ano. Musíte vlasy omotat okolo kulmy a počkat asi 20 sekund, než kleště povolíte. Tento postup několikrát opakujte po celé délce vlasů. Po vychladnutí nepoužívejte kartáč. Docílíte tím přirozenějšího vlnitého vzhledu.
Doporučujeme, aby šířka kadeří nepřesahovala 2–3 cm.
Zařízení Třídy 1 musí být uzemněno (a má pouze jednu izolační vrstvu). Zařízení Třídy 2 nemusí být nutně uzemněno, protože má dvě samostatné a nezávislé izolační vrstvy.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.